r e k l a m a


Najpierw postawili znak zakazu, a teraz litościwie go usuną

spot_img
r e k l a m a

Już niebawem kierowcy podjeżdżający przed dworzec, by wysadzić pasażerów udających się na pociąg nie będą łamali zakazu.

W myśl zasady „stwórz problem, a później go rozwiąż” władze Gliwic najpierw postawiły znak i zakazały wjazdu, by teraz – akurat przed wyborami nowego prezydenta – zlitować się nad gliwiczanami i zakaz usunąć. Mało tego! Pojawią się 3 miejsca typu „Całuj i jedź”, na których będzie można zatrzymać się na maksymalnie 3 minuty.

Taksówkarze swoje nowe miejsce znajdą w miejscu obecnego parkingu „Kiss&Ride”. A z tego rzadko wykorzystywanego postoju taxi będą mogli korzystać kierowcy, którzy zapłacą za parkowanie.

Władze miasta już zapowiadają, że jeżeli samochody będą blokowały autobusy, to radośnie przyjęte zmiany mogą zostać ponownie zweryfikowane. Internauci już zdążyli zauważyć, że autobusy przegubowe mogą mieć problem z wykręceniem, gdy strefa „Całuj i jedź” powstanie w okolicy przystanku. Co tam – najwyżej się to zmieni. Wszystko w myśl wspomnianej już zasady – stwórz problem, a później go rozwiąż.

Zobacz wideo na Facebooku

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dyrektor Zygmunt
Dyrektor Zygmunt
17 dni temu

Przez całe dekady zakazany był lewoskręt koło urzędu. Nagle olśnienie; MOŻNA !

Allah
Allah
17 dni temu

Bo pewien pan po pracy w UM wraca do Rybnika i jest mu tak łatwiej wyjechać w tamtym kierunku. Oto dlaczego zmieniono 🙂

Jaga
Jaga
16 dni temu
Reply to  Allah

Oczywiście

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI