spot_img

Nakręcili teledysk w Gliwicach. Podoba Wam się?

Gliwice w teledysku? Były już wiele razy. Zazwyczaj w produkcjach hiphopowych.

Niedawno w sieci pojawił się jednak klip promujący ostatnią płytę Dominiki i Janusza Żyłki „Jesteśmy… Ty i Ja”, wydaną przez Wydawnictwo Muzyczne ESKA. Część materiału została nagrana na terenie zabytkowej Radiostacji Gliwickiej przy ulicy Tarnogórskiej. Wieża ma wysokość 111 metrów co daje jej status najwyższej zbudowanej w całości z drewna konstrukcji na świecie. Resztę ujęć nagrano na gliwickiej starówce. Jak Wam się podoba teledysk i muzyka? Czekamy na Wasze komentarze!

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI