Narkotyki w Gliwicach. Zatrzymano 29-latka

Detektywi z Wydziału Kryminalnego I Komisariatu Policji w Gliwicach śledzą rynek narkobiznesu. Każdy sygnał o pojawieniu się większej ilości narkotyków traktowany jest priorytetowo.

Policjanci stawiają przede wszystkim na wyłapywanie dilerów. Nasi funkcjonariusze, prowadząc pracę operacyjną, rozpracowują powiązania wśród osób handlujących, efektem czego są liczne zatrzymania. Wczoraj na przykład do drzwi jednego z gliwickich mieszkań zapukali niespodziewani i, dodajmy, nieoczekiwani goście. W czasie przeszukania mieszkania 29-latka stróże prawa znaleźli marihuanę, wagę, młotek do wybijania szyb, dwa pojemniki z gazem, kominiarkę i przedmioty charakterystyczne dla środowisk pseudokibicowskich.

Nie ma tygodnia, by policjanci nie zatrzymali podejrzanego o posiadanie czy handel środkami psychoaktywnymi. Z uwagi na dobro postępowań nie o wszystkich sprawach możemy jednak informować.

We wtorek około godziny 6.00 kryminalni przeprowadzili tzw. realizację do prowadzonej pracy operacyjnej i mając pewność, że znajdą zakazane środki, zapukali do drzwi jednego z mieszkań. W domu zastali 29-latka. W czasie przeszukania znaleziono u niego prawie 30 gramów marihuany. Zabezpieczono też pieniądze w kwocie 1740 zł (na poczet ewentualnych kar).

Policjanci przestrzegają wszystkich, którzy mają skłonności do ryzyka i są w posiadaniu lub też zamierzają kupować środki psychoaktywne: odstąpcie od tego pomysłu. Prędzej czy później łamanie prawa skończy się wizytą policji i sprawą sądową.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI