spot_imgspot_img


Narnia na filmowy koniec wakacji

Widzowie już zdecydowali. W najbliższy czwartek w ramach pożegnania wakacji w Letnim Kinie Samochodowym zobaczymy film: „Opowieści z Narni. Podróż Wędrowca do Świtu”.

– To świetny pomysł na rodzinne zakończenie czasu wolnego od szkoły – zachęca Katarzyna Lenartowicz z Europy Centralnej. Razem z bohaterami, Łucją i Edmundem Pavense przeniesiemy się z 1943 roku do magicznej Narnii, gdzie wspólnie z uczestnikami rejsu statkiem „Wędrowiec do Świtu” pomożemy księciu Kaspianowi w odnalezieniu siedmiu lordów, którzy mieli strzec bezpieczeństwa magicznej krainy.

Podczas filmu wyświetlanego w ramach ostatniego w tym roku pokazu Letniego Kina Samochodowego przeżyjemy wiele radosnych chwil, chociaż bohaterowie ostatniej ze sfilmowanych części powieści C.S. Lewisa zaskoczą widzów nagłymi zwrotami w akcji. W trakcie seansu nie zabraknie spotkania ze smokiem, okazji do obcowania z jednonogimi trollami, czy tajemniczymi czarodziejami. – Film, jaki prezentujemy w najbliższy czwartek, wybrali widzowie, uczestniczący w Letnim Kinie Samochodowym od jego startu na początku czerwca – wyjaśnia Katarzyna Lenartowicz, zastępca dyrektora Europy Centralnej. – To propozycja zdecydowanie dla całej rodziny, która może zasiąść w samochodzie do wspólnego przeżywania niezwykłej opowieści, jaka powstała nie tylko z myślą o pasjonatach Aslana.

Pokaz w ramach Letniego Kina Samochodowego startuje o godz. 21:00. Jednak 25 sierpnia na parkingu Europy Centralnej warto pojawić się znacznie wcześniej. Już od godz. 20:00 można wygrać darmowy popcorn, ale także nagrody niespodzianki i karty podarunkowe, które uprzyjemnią oczekiwanie na kinowy seans. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. „Opowieści z Narni. Podróż Wędrowca do Świtu” zobaczymy na niemal stumetrowym ekranie, zaś dźwięk dostępny będzie również w samochodach dzięki specjalnemu systemowi nagłośnienia hybrydowego.

Letnie Kino Samochodowe działa już od kilku lat w Europie Centralnej. W tym roku w odbyło się 12 pokazów, które oglądało niemal 5 000 widzów w różnych wieku. Na plenerowym ekranie zobaczyliśmy między innymi „Most szpiegów”, „Misia”, czy „Need for Speed”. Wszystkich łączyła pasja do dobrych filmów oraz chęć aktywnego spędzania wieczoru.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI