Neumann wychodzi do ludzi

Pierwsze tegoroczne spotkanie prezydenta Gliwic Adama Neumanna z mieszkańcami odbędzie się w czwartek, 13 kwietnia, w SP nr 3 przy ul. Daszyńskiego 424. Zaproszeni są mieszkańcy Ostropy, Wilczego Gardła i Wójtowej Wsi. Początek o godz. 17.00.

„Dzięki bliskiej współpracy z mieszkańcami i przekazywanym przez nich konkretnym informacjom o najbliższej okolicy, a także rzeczowej dyskusji, można skuteczniej realizować i planować miejskie zadania, odpowiadając na dzielnicowe potrzeby” – informuje UM Gliwice.

– Bardzo cenię sobie możliwość bezpośrednich spotkań z mieszkańcami. Umożliwiają one poznanie konkretnych potrzeb, ale też pomysłów na rozwiązanie problemów najbardziej istotnych dla mieszkańców poszczególnych dzielnic naszego miasta. To również doskonała okazja, by od razu, na miejscu, pewne rzeczy zweryfikować i wyjaśnić, a także porozmawiać o działaniach pozwalających podnieść jakość życia. Zapraszam wszystkich gliwiczan do udziału w spotkaniach – zachęca prezydent Adam Neumann.

W tym roku odbędzie się w sumie 9 spotkań (w kwietniu, maju i czerwcu) i będą one łączone dla sąsiadujących ze sobą dzielnic. Każdy może zabrać głos w dyskusji na temat dzielnic, których dotyczy dane spotkanie.

Podczas spotkań Adamowi Neumannowi towarzyszy grupa współpracowników i urzędników. Na sali miejsca często zajmują dyrektorzy i pracownicy miejskich instutucji i spółek, a także dyrektorzy szkół.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 miesiąc temu

wpadnę na ciasteczka i kawuśkę z nausznikami bo słuchać nie ma kogo

jou
jou
1 miesiąc temu

Nareszcie będzie okazja zapytać JW Pana Prezydenta co z 30 mln zł utopionymi w Śląskiej Sieci Metropolitalnej które miały przynosić pożytki spółce (jak obiecał w 2021 roku). Do zobaczenia.

Ola
Ola
1 miesiąc temu

Panie Prezydencie, a co z naszą Panią Dyrektor ZSZP 9. Nie sądzi Pan, że należy podjąć uczciwą decyzję i zostawić Panią Kasię.

Magda
Magda
1 miesiąc temu

Panie Prezydencie, a co z naszą Panią Dyrektor ZSZP 9. Nie sądzi Pan, że należy podjąć uczciwą decyzję i zostawić Panią Kasię. Wyborcy będą pamiętać.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI