spot_imgspot_img


Nie zapłacisz gotówką w parkomatach

Utrudnienia dla kierowców, którzy będą zostawiali swoje samochody w strefie płatnego parkowania w Gliwicach.

„Przez trzy dni nie zapłacimy gotówką w parkomatach. Od 28 do 30 grudnia – nie będzie możliwości wniesienia w ten sposób opłaty za postój w Strefie Płatnego Parkowania (SPP). Powodem jest konieczność przeprowadzenia przez operatora SPP – inwentaryzacji” – informuje ZDM Gliwice.

„Bez przeszkód gotówką zapłacić będzie można u kontrolera strefy. Płatność zrealizujemy także korzystając z aplikacji mobilnych i kart płatniczych” – informuje ZDM.

Parkomaty będą wyłączane obszarami. Tam gdzie danego dnia, nie będzie można wnieść opłaty gotówką, wyświetlony zostanie komunikat informujący o wyłączeniu takiej opcji.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
John
John
3 miesięcy temu

W takim przypadku powinna być możliwość wzięcia biletu z odroczoną płatnością! A nie, że nie mając możliwości płatności elektronicznej ktoś jest wykluczony. Przykładowo niech ktoś przyjedzie do banku wyjaśnić przyczynę zablokowania konta i jest w czarnej…

Covid
Covid
3 miesięcy temu

szkoda ale, od kiedy płacę przez aplikację to oszczędzam. Ile to pieniędzy straciłem przez to wrzucanie monet a chyba nawet banknotami można płacić.
Stawka start/stop dla mnie jest najlepsza… Płacę za ile stoję, grosz przepłacony to już mnie głowa boli 😀

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI