r e k l a m a


Nie żyje potrącony rowerzysta

spot_img
r e k l a m a

Dziś około 12.00 w Pyskowicach na ul. Toszeckiej doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty.

Rowerzysta został potrącony przez samochód marki Fiat Doblo. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ofiara to 60-letni mężczyzna.

Dochodzenie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności kolejnej drogowej tragedii.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rychu
Rychu
8 lat temu

Ja jeżdżę rowerem z pełną znajomością i poszanowaniem przepisów, i co? I właśnie wczoraj rano, ****** *********** chciał mnie staranować dostawczakiem. Jechałem prawidłowo, prosto, przy prawej krawędzi, drogą z pierwszeństwem przejazdu, przy dobrej widoczności – *********** ****** stał naprzeciwko, na środkowym pasie i czekał na lewoskręt w boczną uliczkę. W momencie, gdy mijałem tę uliczkę, ******** dresiarz dał po garach, skręcił w lewo jadąc prosto we mnie. Po 4 metrach miał już taką prędkość, że hamował z piskiem opon, zatrzymując się na mnie. Jedynie dlatego, że mnie nie przewrócił, nie wezwałem policji. I nie pomogła tu, stosowana przeze mnie na… Czytaj więcej »

Szpak
Szpak
8 lat temu

Z jakiej miejscowości był rowerzysta?

rysiek
rysiek
8 lat temu

Gliwice dziękują za kilometry nowych ścieżek rowerowych.Np.na ul.Kozielskiej na wysokości Starych Gliwic wybudowano na drugiej stronie dodatkowy chodnik dla pieszych.Dodam tylko że ruch pieszy jest tam ogromny.W ciągu całego 1 roku od powstania zauważyłem może 10osób i to tylko przy restauracji Puszta!A nie tak dawno miał tam śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty-skrzyzowanie z Chemiczną.

Andro
Andro
8 lat temu

Gdzie są teraz te wszystkie komentarze o wypadku?
Były za trafne?
Komu się nie podabały?
Co robią wybrańcy społeczniści Łabęd w Radzie Miasta?
Po co jest i co robi Rada Osiedlowa?
Czy o tego nikt nie widział?
Najlepiej zajmować się pierdołami? Wystarczy przeczytać coś co się nazywa Nasze Łabędy – brak komentarza!
Za kratami wraz z tym kierowcą-mordercą powinien siedzieć ten kto pozwolił no takie „rozwiązanie drogowe”. Przed zakończeniem postępowania prokuratorskiego no pewno pewno powinien być wywalony ze stanowiska

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI