Niedzielna Liga Futsalu ciągle w grze

Za nami już dziesięć kolejek Niedzielnej Ligi Futsalu. Aktualnie na szczycie tabeli Wyższa Szkoła Jazdy, która do tej pory zaliczyła jedynie jedną porażkę.

W czołówce z 22 punktami dalej utrzymują się Pędzące Kobry, Katastrofa 13 i Żernica.

Nie widać jeszcze nawet końca pierwszej rundy, ale na Najlepszego Bramkarza i Króla Strzelców już czekają statuetki ufundowane przez firmę SCOUT. Do tej pory po tytuł Króla Strzelców pną się Dawid Hajduk z Kobr i Michał Rabiej z WSJ – obaj z 27 celnymi strzałami. Najmniej bramek stracili do tej pory Kuba Ogan z WSJ (23) i Damian Jędrasik z OPUSa (24). Wygląda na to, że zawodnicy Wyższej Szkoły Jazdy celują we wszystkie trofea.

Ale przed zawodnikami Niedzielnej jeszcze sporo spotkań i sytuacja w tabeli może się zmienić. A Wy macie już swoich faworytów?

Trzeba pamiętać, że największymi zwycięzcami NLF zawsze są beneficjenci Stowarzyszenia „Cała Naprzód”, ponieważ dochód z rozgrywek przekazywany jest na wsparcie leczenia osób niepełnosprawnych. W tym sezonie są to Ania Urban oraz Basia Kosiorowska. Każdy może również dorzucić swoją cegiełkę poprzez wrzucenie datku do skarbony, która co niedzielę podczas rozgrywek znajduje się na hali Łabędź. Zapraszamy!

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI