r e k l a m a

spot_imgspot_img

Nielegalne wyścigi w Gliwicach. Wystawiono 24 mandaty

„Policjanci z gliwickiej drogówki udaremnili próbę zorganizowania nielegalnych wyścigów na terenie naszego miasta. Po uzyskaniu informacji o grupujących się na terenie jednego z centrum handlowych aut, przeprowadzili działania prewencyjne, by nie dopuścić do nielegalnych wyścigów ulicznych oraz innych zachowań mogących stworzyć zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym” – informuje gliwicka KMP.

„Akcja zakończyła się sukcesem, dzięki reakcji mundurowych nie doszło do zamierzonego celu jakim były nielegalne wyścigi” – informuje policja.

„Gliwiccy policjanci podczas służby zwracają uwagę nie tylko na popełniane czyny zabronione ale również reagują na otaczajace nas zmiany. Tym razem policjanci ruchu drogowego nie dopuścili do rozpoczęcia nielegalnych wyścigów, które są ogromnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przeprowadzona w sobotę w godzinach nocnych akcja na terenie jednego z centrum handlowych, to wyraźny przekaz dla wszystkich amatorów szybkiej jazdy” – informuje policja.

Podczas kontroli uczestników ujawnili, że jeden z nich prowadził pojazd pomimo wydanego zakazu. Reagując na popełnione przez uczestników nielegalnego zlotu wykroczenia, mundurowi nałożyli łącznie 24 mandaty oraz zastosowali 3 pouczenia.

„Przypominamy, że wyścigi uliczne są nielegalne. Branie w nich udziału, to świadome stwarzanie zagrożenia dla siebie i innych” – informują funkcjonariusze.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ART
ART
2 lat temu

Proponuję zwrócić uwagę na te wszystkie strzelające po nocach wydechy. Ten hałas jest nie do zniesienia. Budzą mi dziecko po nocach,pies ujada,a tv nie pooglądasz.Nie wspominając o zagrożeniu- czasami jak by odrzutowiec startował. Kochana Policjo- mieszkam na Kozielskiej-podam wam ,jak na tacy jednego delikwenta. Otóż to pomarańczowy Ford Focus. Podejrzewam,że mieszka gdzieś na kozielskiej,bo tam parkuje(obok garaży przy skrzyżowaniu ). Auto mega rozpoznawalne. A młody człowiek za kółkiem notorycznie przekracza prędkość. Czy czekacie,ąż kogoś zabije?? Początkowo wydech miał mniej głośny. Ale cóż-młodemu było chyba za cicho…A może to syn kogoś ważnego w mieście,że tak sobie pozwala?Kto wie. Ktoś się kiedyś… Czytaj więcej »

Ałćku
Ałćku
2 lat temu
Reply to  ART

Zluzuj gacie mordo, nie tylko jeden taki samochód jeździ po Gliwicach, za 2 tygodnie kończę projekt i to będzie dopiero rozpier*** na Gliwicach

Lejtek
Lejtek
2 lat temu
Reply to  ART

P***e sklej, a nie siedzisz pod oknem i słuchasz jak auto z********a. Polska cebula.

ART
ART
2 lat temu
Reply to  Lejtek

No tak.Czemu mnie to nie dziwi…Kończę projekt….Nie rozśmieszaj mnie chłopcze.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  Lejtek

Polska Cebula?Heh co za ironia losu;-)

pa tera
pa tera
2 lat temu
Reply to  ART

Dziś 24.08.2021 zapraszam wszystkich chętnych na NIELEGALNE WYŚCIGI na ul. Kozielskiej widzimy się o 24

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  pa tera

Z twoim Seicento to możesz się gonić ale z hulajnogami;-)

Pa tera
Pa tera
2 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Zobaczymy zobaczymy dziś w nocy 🙂 czy to będę jakieś seicento

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  ART

Ty parówo jedna! Od jutra pod oknem będziesz mieć nie tylko strzelającego focusa, ale również wiele innych głośnych aut. Pozdrawiam serdecznie i całuję

Art
Art
2 lat temu
Reply to  Marcin

Od jutra?czemu nie od dzisiaj?straszyć możesz dzieciaki na osiedlu:-)

ART
ART
2 lat temu

Panowie-ja też lubię samochody.Te sportowe też.Ale to nie znaczy,że mam ja lub ktoś z mojej rodziny zginąć przez to,że tata kupił mocne auto.To nie znaczy,że jak za…..asz po Kozielskiej np 150 km/h to jesteś już Kenem Blockiem. To nie Gymkhana. I jak jeden z drugim sobie spaskudzisz życie,bo np kogoś zabijesz(oby nie),na refleksję będzie za pózno. Jest czas na zabawę i adrenalinę,ale nie w środku nocy w centrum miasta.A wciskać gaz w podłogę na prostej każdy może.

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  ART

A skąd wiesz, że to akurat tata kupił auto? A może jeden z drugim młodym zapracował na samochód 🙂 no ale cóż.. taka polska mentalność cebulaków

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI