Nikt nie słucha, a wszyscy znają teksty piosenek i śpiewają (TV)

Noc Świętojańska w Gliwicach w tym roku była niezwykle taneczna.

Na placu Krakowskim razem z zespołami Classic, Masters i Boys bawiło się kilka tysięcy ludzi. Jednak nie takie disco polo straszne, jak je malują. To jest muzyka, której rzekomo nikt nie słucha, a wszyscy znają teksty piosenek na pamięć. Ten gorący wieczór zakończył pokaz sztucznych ogni. Zachęcamy do oglądania pierwszej, krótkiej relacji z tegorocznej Nocy Świętojańskiej.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

27 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kocham Gliwice
Kocham Gliwice
11 lat temu

Wyszło jak zwykle – czyli, że UM miał rację!

strażnik
strażnik
11 lat temu
Reply to  Kocham Gliwice

30 tysięcy złotych za przyspiewki z playbacku Boys-ów.. to chyba rozrzutność naszej władzy!!! do referendum!!!

Iga
Iga
11 lat temu
Reply to  strażnik

najlepiej nie róbmy żadnych imprez, nie odnawiajmy skwerków, nie budujmy basenów, domów kultury…bo przecież to wszystko strata kasy, żyjmy jak ludzie z buszu a wszystkie władze odwołajmy. Acha zabrońmy też posiadania samochodów, bo to strata kasy, w końcu benzyna taka droga. Cokolwiek się w tym mieście robi ludzie to krytykują. Nauczcie się doceniać i cieszyć z małych rzeczy.

Gliwiczanin
Gliwiczanin
11 lat temu

W sumie nie będę oceniał samego doboru repertuaru, ale…. NARESZCIE coś się dzieje w mieście!!! Do wczorajszej imprezy na karku jedynie kto występował to jakieś – jak dla mnie – zespoły z „pod zmienia”. Może w końcu miasto postawi na kulturę i rozrywkę w mieście. To pozwoli mieszkańcom na przyjemne spędzanie czasu 🙂

strzał w stopę
strzał w stopę
11 lat temu

O ile Frankiewicz jest świetnym prezydentem o tyle gala disco-polo w Gliwicach to jakaś kompletna żenada. Cesaria Evora się w grobie przewraca, że kiedyś uświetniła tą imprezę.

Nie słucham...
Nie słucham...
11 lat temu

… a bawiłem się wyśmienicie!

bandik
bandik
11 lat temu

Wkońcu W Gliwicach zagrali Disko polo Niby nikt nie słucha ale szkoda że tyle ludzi sie bawi ja słucham i mówie to otwarcie i będe słuchał. Oby jak najwięcej było teraz takich imprez w gliwicach ja jestem za. impreza is ok.

ERWIN
ERWIN
11 lat temu
Reply to  bandik

Jak to nikt nie słucha…M.Belka słucha…z tym, że się publicznie nie przyznaje 🙂

Silesian
Silesian
11 lat temu

Nie byłem na imprezie, ale z daleka oglądałem pokaz ogni… chyba jeden z najciekawszych dotąd w mieście! Krótki, ale efekty pierwsza klasa!

gliwiczanka
gliwiczanka
11 lat temu

Jedyne czego mnie zabrakło, to patroli na uliczkach.. nie czułam się bezpiecznie, więc też nie bawiłam się..

jacek
jacek
11 lat temu

Super impreza . Najlepsza ze wszystkich dotychczasowych bo ludzie się najlepiej bawili

AndrzejD
AndrzejD
11 lat temu

…no, świetna impreza dla magazynierów, kierowców wózków widłowych,
wykładaczy towaru i pracowników hali licznych gliwickich marketów i składalni w strefie ekonomicznej.
…i pomyśleć że Gliwice były kiedyś miastem inteligencji.
Brawo wydział kultury (!?)-zrobiliście doskonałą imprezę dla proletariatu.

AndrzejP
AndrzejP
11 lat temu
Reply to  AndrzejD

rozumiem że ty jako kasjer w tesco jesteś wysoko wykształconym człowiekiem i nie dla ciebie taka muzyka? obrażasz kilka tysięcy gliwiczan którzy świetnie się bawili. no ale dobrze wykształceni ludzie tak mają… inteligencja

AndrzejD
AndrzejD
11 lat temu
Reply to  AndrzejP

…widzę że prawda w oczy kole. Jakbyś nie zauważył, to w swojej wypowiedzi nie użyłem żadnych obraźliwych sformułowań ad personam a jedynie nazwałem rzeczy po imieniu. Gdybyś jednak nie zrozumiał – a na podstawie wypowiedzi Twojej i pozostałych zwolenników Disco-Polo, widać że tak w istocie jest, to wyjaśniam że krytyka pod adresem władz miasta wynika z ogólnego kierunku w którym to miasto zmierza i w jaki jest zarządzane. To jest zarządzanie na poziomie sołtysa Pierdzichowa Dolnego (bez obrazy dla sołtysów) …natomiast tak na marginesie – sądzę że cała ta impreza to przemyślana strategia UM żeby gawiedzi zrobić dobrze – wszak… Czytaj więcej »

andrzejP
andrzejP
11 lat temu
Reply to  AndrzejD

Tak jasne że zrobione pod referendum tym bardziej że zespoly pewnie trzeba zaklepać minimum 6 miesięcy wcześniej a wtedy to o referendum slychu nie było. Widzę że z myslenien u ciebie ciężko po dniowce na kasie w tesco

spostrzegawcza
spostrzegawcza
11 lat temu
Reply to  andrzejP

6 miesięcy to się czeka na A R T Y S T Ó W a nie takie badziewie!!!!

Kocham Gliwice
Kocham Gliwice
11 lat temu
Reply to  AndrzejD

Jakbyś nie zauważył, to masz zaraz festiwal „Ulicznicy” – idź na niego a nie narzekasz, że w Gliwicach się tworzy coś dla każdej grupy społecznej.

Anfa
Anfa
11 lat temu
Reply to  AndrzejD

Ja sobie wypraszam mam mgr i tez sie dobrze bawie, i nie obrażaj ludzi którzy pracują, po to abys mogł/mogła zakupy robić w niedzxiele

AndrzejD
AndrzejD
11 lat temu
Reply to  Anfa

Nie robię zakupów w niedziele i nie bawi mnie spędzanie czasu w blaszakach.

Iga
Iga
11 lat temu
Reply to  AndrzejD

AndrzejuD wstydź się swojego tupetu i bezczelności. Naucz się pokory i nie obrażaj ludzi o których piszesz. Naucz się szanować ludzi niezależnie od ich wykształcenia oraz zawodu.

tra
tra
11 lat temu

AndrzejD
Inteligentni ludzie nie piszą takich rzeczy jak Ty.

gość
gość
11 lat temu

„Nikt nie słucha, a wszyscy znają teksty piosenek i śpiewają”

A u referendystów odwrotnie tam wszyscy słuchają ale nikt nic nie wie o co chodzi.

kop
kop
11 lat temu

Nie słucham disco-polo, a po obejrzeniu materiału utwierdziłem się w przekonaniu, że dobrze robię. Nie będę oceniał występów pod kątem muzycznym czy artystycznym, bo tak naprawdę nie ma co oceniać. Co więcej – z tego co zauważyłem „artyści” grają z półplaybecku, ale…
skoro mnóstwo ludzi pojawiło się na pl. Krakowskim i świetnie się bawiło to dlaczego takich koncertów nie organizować.

kierowca PKM
kierowca PKM
11 lat temu

Inteligentny i dobrze wykształcony człowiek, za jakich mają się ludzie obrażający osoby lubiące disco polo i te uczestniczące w nocy świętojańskiej nie obrażałby innych tylko dlatego, że słucha innej muzyki i przy niej się bawi. A co to w Gliwicach mieszkają same wykształciuchy żeby tylko muzyka klasyczna, jazz itp. były grane? Disco polo to muzyka dla ludzi. Człowiek to człowiek i nie mierzy się go wykształceniem ale tym jak się zachowuje. Tyle na ten temat. Miastu dziękujmy za imprezę.

aleksandra
aleksandra
11 lat temu

dodajcie zdjeca

annsku1232
annsku1232
11 lat temu

moim zdaniem to byla najlepsza impreza jaką do tej pory zorganizowali w Gliwicach!byle częściej!

marys
marys
11 lat temu

nieważne za to pod referendum ale rozpier…. mnie to to ze nikt nie słucha disco polo a tyle bydła tam było wstyd dla tych którzy ze niby disco to wieś szkoda ze się tam bawiliście nie mówię tego do wszystkich ale do tych to krytykują tych którzy słuchają i dobrze się przy tym bawią,pozdrawiam tych co dobrze się bawili ja też się tam bawiłam;))))

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI