Noc Hobbita z przedpremierą. Wygraj bilet do kina

ENEMEF: Noc Hobbita z przedpremierowym pokazem Bitwy Pięciu Armii to repertuar długo wyczekiwany przez wszystkich fanów Tolkiena.

Tak jak przy ekranizacjach Władcy Pierścieni Peter Jackson stworzył piękne, zapierające dech w piersiach filmy z oszałamiającymi efektami specjalnymi.

W trakcie tej epickiej nocy przedpremierowo zaprezentowana zostanie trzecia część serii, czyli Hobbit: Bitwa Pięciu Armii oraz dwie wcześniejsze części: Pustkowie Smauga i Niezwykła podróż.

Repertuar Przedpremierowej Nocy Hobbita (19.12):
– Hobbit: Niezwykła podróż
– Hobbit: Pustkowie Smauga
– Hobbit: Bitwa Pięciu Armii – POKAZ PRZEDPREMIEROWY!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: http://on.fb.me/1y51k57

ENEMEF: Noc Hobbita odbędzie się 19 grudnia (piątek) w prawie całej Polsce w 31 Multikinach: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 61, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec. Pełną listę kin wraz z adresami znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl.

Bilety na maraton w cenach od 24 do 34 zł można już kupić w przedsprzedaży w kasach poszczególnych Multikin oraz w przedsprzedaży internetowej na www.mutikino.pl.

Po więcej informacji, adresy i telefony do kin, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
– zapisać się do listy osób ZA DARMO otrzymujących info o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– otrzymać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł (zależnie od repertuaru)!

Wygraj bilet do kina!

Co trzeba zrobić? Najpierw kliknij „Lubię to!” na naszym profilu na Facebook’u! Później, do 17 grudnia, godz. 10.00 wyślij na adres [email protected] (w tytule wpisz KONKURS) krótkie, najlepiej zabawne uzasadnienie dlaczego właśnie Tobie mamy dać bilet na ENEMEF.

Koniecznie podaj swoje imię i nazwisko. Autorzy najlepszych uzasadnień zostaną nagrodzeni biletem na ENEMEF do Multikina w Zabrzu! Do rozdania mamy 5 biletów. 17 grudnia zostaną wysłane wiadomości do zwycięzców. Prosimy o potwierdzenie otrzymania e-maila.

Regulamin:

1. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
2. Redakcja infogliwice.pl wybiera 5 najlepszych uzasadnień i nagradza ich autorów.
3. Decyzje redakcji są nieodwołalne.
4. Zwycięzca nie może odsprzedawać nagrody.
5. Redakcja odpowiada tylko na wybrane e-maile.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Moczarski
7 lat temu

Mój mejl prawdopodobnie nie dotarł :/ pozdrawiam

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI