spot_img

Nowa siłownia plenerowa w Gliwicach

Na skwerze przy ul. Narutowicza powstała nowa przestrzeń dla aktywnych.

Miejski Zarząd Usług Komunalnych zakończył prace przy modernizacji siłowni na świeżym powietrzu. Mieszkańcy Łabęd mogą już korzystać z nowych urządzeń znajdujących się w sąsiedztwie placu zabaw. Poprzednie urządzenia ustawione były punktowo na terenie całego skweru przy ul. Narutowicza. W nowym miejscu wszystko jest ustawione obok siebie co poprawia komfort ćwiczeń, a ustawione ławeczki pozwalają na mały odpoczynek między kolejnymi seriami. Twister, biegacz, wioślarz, prasa nożna i wypychacz to tylko niektóre z przyrządów dzięki którym każdy może poprawić swoją kondycję fizyczną.

Miejski Zarząd Usług Komunalnych na administrowanych przez siebie terenach posiada już ponad dwadzieścia tego typu obiektów.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI