Nowe apartamenty w Gliwicach – właśnie rusza sprzedaż !

W Apartamentach Zygmunta już ponad 20% mieszkań znalazło swoich nabywców. Klienci docenili prestiżową lokalizację i doskonale przygotowany projekt. Wraz z kolejnymi etapami budowy i rozpoczęciem sprzedaży rośnie też zainteresowanie.

Jeszcze w grudniu zakończyły się prace nad dwupoziomową halą parkingową w nowym apartamentowcu. Do wiosny powstaną wszystkie kondygnacje nadziemia, a na przełomie marca i kwietnia na ulicy Zygmunta 22 można spodziewać się wiechy.
Na zainteresowanie potencjalnych klientów wpływa nie tylko lokalizacja, jedynie 800 metrów od rynku, ale także wysoki standard: klinkierowa fasada i drewniana stolarka okienna to tylko widoczne przykłady. Przyszli mieszkańcy docenią jakość materiałów np. bloczki silikatowe o podwyższonej izolacji akustycznej.

Im lepiej widoczna jest powstająca bryła, tym większe zainteresowanie przejawiają klienci, pytając o całe spektrum mieszkań: kupujący szukają zarówno kompaktowych metraży pod wynajem, jak i przestronnych apartamentów z ogrodem czy tarasem. W przypadku najmniejszych mieszkań deweloper daje możliwość wyboru liczby pomieszczeń – niewielka modyfikacja przeobraża kawalerkę w wygodne dwa pokoje. Także ponad 100 metrowe apartamenty znajdują swoich nabywców: mamy w ofercie niezwykłe mieszkania z widokiem na miasto, dużymi tarasami, a nawet jedno z odrębnym wejściem przez ogród. Jesteśmy naprawdę dumni z przygotowanych planów mieszkań – klienci doceniają oddzielenie części dziennej od sypialni oraz możliwość dowolnej aranżacji i zmian w rozkładzie pomieszczeń – mówi Łukasz Matusak ze spółki Tocton odpowiedzialnej za inwestycję.

Również w przypadku parkingu podziemnego deweloper nie odpuszcza. W apartamentowcu zaplanowanym na 45 lokali powstanie dwupoziomowa hala na 87 miejsc postojowych. Deweloper oferuje wygodne i wyjątkowo przestronne miejsca postojowe od 14 m2 do nawet 21 m2. Dla zwolenników jazdy eco istnieje możliwość zamontowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych.
Aktualną ofertę Apartamentów Zygmunta można poznać w biurze sprzedaży przy ulicy Toszeckiej 25B oraz na www.zygmunta.eu

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI