spot_img

Nowe boisko w Gliwicach już otwarte

Przy ul. Sadowej zakończyły się prace przy modernizacji boiska, na którym teraz można grać zarówno w piłkę nożną, ręczną oraz koszykówkę.

Wielofunkcyjny obiekt cieszy mieszkańców, którzy już planują wakacyjne turnieje piłki nożnej.

To wielofunkcyjne boisko zostało wyposażone w dwie bramki oraz cztery kosze do gry w koszykówkę. Zastosowano tzw. nawierzchnię poliuretanową, czyli przeznaczoną specjalnie na obiekty sportowe. Dzięki wysokiej elastyczności taka nawierzchnia zmniejsza ryzyko wystąpienia urazów. Teren został ogrodzony, pojawiły się kosze na śmieci oraz ławki. Koszt inwestycji to blisko 400 tys. zł z budżetu miasta.

fot. MZUK

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI