r e k l a m a


Nowe miejsce dla dzieci w Gliwicach

spot_img
r e k l a m a

W gliwickim CH Tesco powstało nowe miejsce przyjazne dzieciom.

Rodzice wybierający się na zakupy nie muszą już martwić się zorganizowaniem czasu swoim pociechom, mogą zostawić je pod opieką animatorek na kolorowym placu zabaw Kinderplaneta. Z okazji otwarcia do końca roku obowiązują promocyjne ceny.

Główną atrakcją nowo otwartego placu zabaw jest wielka przestrzeń urodzinowa.
– Jest to jeden z pierwszych placów zabaw, na którym tak dużą część lokalu przeznaczyliśmy na organizację przyjęć – mówi Grażyna Milewska, menager Kinderplanety. – Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych gości, którzy coraz częściej interesują się możliwością zorganizowania urodzin w profesjonalnej oprawie – dodaje.

Na ponad 280-metrowym placu zabaw powstały dwie sale urodzinowe. Dzieci bawią się w nich z animatorkami, jedzą tort i biorą udział w konkursach.

Jest też malowanie twarzy i dwugodzinne szaleństwa w małpim gaju. Przyjęcie może przebiegać według specjalnego scenariusza uwzględniającego upodobania solenizanta – mogą to być urodziny w stylu pirackim, indiańskim lub olimpijskim. Jest też propozycja dla młodszych dzieci – zabawa z balonikami, i przyjęcie dla dziewczynek, które chcą się wcielić w role księżniczek.

Termin urodzin można zarezerwować na placu zabaw, telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie internetowej.

Poza urodzinami Kinderplaneta oferuje także moc atrakcji, z których można korzystać na co dzień. Dzieci mają do dyspozycji basen po brzegi wypełniony kulkami, ściankę wspinaczkową, zwierzaki – bujaki i fantazyjne konstrukcje połączone z kadłubem kolorowego statku.

Na jego pokładzie mali piraci mają do odkrycia masę niespodzianek, z których chyba największe emocje budzi duża zjeżdżalnia. Jeśli i ona nie wyczerpie ich energii, do dyspozycji jest jeszcze trampolina – wysokie ogrodzenie zapewnia bezpieczeństwo przy nawet największych szaleństwach.

Rodzice chcąc załatwić swoje sprawy mogą zostawić dziecko w Kinderplanecie pod okiem animatorek, ważne jednak aby miało ukończone cztery lata. Młodsze dzieci mogą przebywać na placu, ale pod warunkiem, że w pobliżu jest mama lub tata.

Koszt biletu do Kinderplanety to 13 zł w tygodniu i 15 zł w weekendy, do końca roku obowiązuje jednak promocja w ramach, której godzina zabawy kosztuje 12 zł bez względu na dzień tygodnia. Plac zabaw znajduje się w hipermarkecie Tesco Extra przy ul. Łabędzkiej 26 w Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Eiwen
Eiwen
12 lat temu

W M1 też jest nowy plac zabaw dla najmłodszych.
Tam można dzieci pozostawić na dwie godziny nie odpłatnie.
I spokojnie zrobić w tym czasie zakupy.

Lombel
Lombel
12 lat temu
Reply to  Eiwen

Owszem, ale dopiero powyżej ukończonych 3 lat! Nawet pod opieką jednego z rodziców mniejsze maluchy nie mają wstępu, o czym nikt nie informuje w reklamach.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI