r e k l a m a
spot_imgspot_img

Nowoczesna rozrywka w Forum. Poznaj wirtualną rzeczywistość

Mnóstwo atrakcji czeka na fanów wirtualnej rzeczywistości w gliwickim CH FORUM 8 i 9 marca (piątek-sobota).

Jest wśród nich m.in. wirtualny spacer po centrum, który zaskoczy niejednego stałego bywalca tego miejsca. Będzie można także przelecieć się wirtualnym balonem lub lotnią, ścigać się bolidami (gra Project Cars) lub wziąć udział w bitwie na śnieżki, oczywiście wirtualnej.

Świetną zabawę gwarantuje także gra rytmiczna VR Beat Saber, w której gracze używają mieczy świetlnych. Odważni będą mogli spróbować swoich sił na tzw. desce strachu (Richie’s Plank Experience), z której wielu graczy wycofuje się.
Dzieciom spodoba się z pewnością gra zręcznościowa Shooty Fruity, w której chronić będą sklep przed zmutowanymi owocami, zaś uzdolnieni artystycznie „wyżyją” się w malowaniu w przestrzeni 3D (Tilt Brush). Dobrą rozgrzewką przed prawdziwymi ćwiczeniami będzie gra e-fitness Box VR.
Zaznajomieni z tematyką VR doskonale kojarzą polską klasykę gier: Superhot. „Nowicjusze”, którzy
dopiero odkryją ją w CH FORUM, będą zachwyceni jej możliwościami. To jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych gier VR na świecie!
Nie zabraknie też konkursów, a raczej wirtualnych zawodów, w których za najlepsze wyniki będą
nagrody. Stanowiska konkursowe rozlokowane będą po całym centrum, a każdy gracz otrzyma mapkę z ich rozmieszczeniem. Kto „zaliczy” wszystkie stanowiska i zbierze punkty-naklejki, będzie mógł odebrać nagrodę niespodziankę. Do zabawy włączył się także My Fitness Place, którego stanowisko znajdzie się przed wejściem do klubu.
Warto też wspomnieć o kolejnej mega-atrakcji, którą jest gra stworzona specjalnie dla Biblioforum – biblioteki znajdującej się w CH FORUM. Grając w „Tajemnicę zaginionej powieści” będzie można odbyć wirtualną wycieczkę po zakamarkach gliwickiej biblioteki.
Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Partnerem wydarzenia jest znajdujący się w CH
FORUM salon wirtualnej rzeczywistości ZENonVR.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI