r e k l a m a


Nowoczesne osiedle wśród drzew i zieleni. Oto Leśna Ostropa (wideo)

Piękne złote pola, mnóstwo zieleni i drzew. Cisza, spokój i nowoczesne, komfortowe domy. Tak właśnie wygląda osiedle Leśna Ostropa, które powstaje w Gliwicach.

Zielony obszar wśród drzew został podzielony na 93 działki budowlane. Wszelkie obiekty budowlane usytuowane zostały tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalny ekosystem terenu, a każdy z domów zaprojektowany został tak, aby zapewnić niepowtarzalny klimat i komfort. Wokół domów będą piękne drzewa i zieleń. Osiedle zlokalizowane jest w zachodniej części Gliwic. To bardzo atrakcyjne miejsce nie tylko ze względu na bliskość do centrum i głównych dróg, ale przede wszystkim na otoczenie. Budowa pierwszych domów idzie pełną parą. Prace są bardzo zaawansowane. Jak widać – przewidziano tutaj nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu każdy centymetr kwadratowy powierzchni jest dobrze wykorzystany. Osiedle ma już też podłączenie do sieci energetycznej.

Zobacz wideo

Wzdłuż nieruchomości przebiega chętnie wybierana przez mieszkańców miasta ścieżka rowerowa. Osiedle Leśna Ostropa to nowoczesny, funkcjonalny projekt mieszkaniowy z zabudową jednorodzinną wraz z towarzyszącym obiektem usługowym, mieszczącym w sobie zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na stronie www.lesnaostropa.pl.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI