r e k l a m a


Nowoczesne osiedle wśród zieleni. Oto Leśna Ostropa (wideo z drona)

Leśna Ostropa to wyjątkowe osiedle. Takiej lokalizacji nie ma żadna inna inwestycja.

Zieleń, piękne drzewa, spokój, cisza, a jednocześnie bliskość centrum Gliwic. To malowniczy, jedenastohektarowy, zielony obszar, który został podzielony na 93 działki budowlane. Wszelkie obiekty budowlane usytuowane zostały tak, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w naturalny ekosystem terenu, a każdy z domów zaprojektowany został tak, aby zapewnić niepowtarzalny klimat i komfort.

Osiedle zlokalizowane będzie w zachodniej części Gliwic. To bardzo atrakcyjne miejsce nie tylko ze względu na bliskość do centrum i głównych dróg, ale przede wszystkim na otoczenie. Wzdłuż nieruchomości przebiega chętnie wybierana przez mieszkańców miasta ścieżka rowerowa. Osiedle Leśna Ostropa to nowoczesny, funkcjonalny projekt mieszkaniowy z zabudową jednorodzinną wraz z towarzyszącym obiektem usługowym, mieszczącym w sobie zaplecze rekreacyjno-sportowe. Trwa już budowa pierwszych domów.

Właściciel nieruchomości spółka Wektor Inwestycje przygotował niezwykłą ofertę. Nabywca działki budowlanej otrzymuje w cenie projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę.

Każdy, kto zdecyduje się na zamieszkanie na osiedlu Leśna Ostropa będzie mógł zdecydować czy powierzyć budowę domu firmom partnerskim Wektor Inwestycje, czy zatrudnić własnego wykonawcę. Projekt realizowany na podstawie masterplanu zakłada budowę 3 typów budynków jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni od 139 m2 do 210 m2 oraz piękne rezydencje o powierzchni 265 m2. Wszystkie projekty są rozbudowane modułowo i architektonicznie spójne.

To już ostatni moment, by nabyć działkę i spełnić marzenie o własnym domu. Więcej informacji o tej inwestycji można znaleźć na stronie www.lesnaostropa.pl.

Materiał powstał we współpracy z Wektor Inwestycje sp. z o.o.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI