Nowy napastnik w kadrze Piasta Gliwice

Radoslav Latal wybrał 26-osobową grupę zawodników, która udała się na przedsezonowe zgrupowanie do węgierskiego Telki. W kadrze pojawił się jeden testowany zawodnik.

Prócz Libora Zondry w drużynie Niebiesko-Czerwonych niebawem pojawią się kolejni gracze. – W najbliższych dniach dołączą do nas nowi zawodnicy. Dojadą już na zgrupowanie na Węgrzech – powiedział przed wyjazdem Bogdan Wilk, asystent trenera Latala.

Wciąż niepewna jest droga Kamila Vacka. – Przyszłość Kamila Vacka wyjaśni się w ciągu najbliższych dni. Z kolei Martin Nespor jedzie z nami na obóz. Jesteśmy w trakcie rozmów ze Sparta Praga. I w tych rozmowach mamy jeden cel – chcemy, żeby został z nami.

Jak mają wyglądać ruchy wicemistrza Polski na rynku transferowym? – Chcemy wzmocnić drużynę. Transfery to bardzo delikatny temat, ale robimy wszystko, aby wzmocnić tę ekipę, która osiągnęła sukces w ubiegłych rozgrywkach. W zeszłym sezonie była ona jak dobrze pracująca maszyna. Teraz chcemy ją tylko usprawnić – zakończył Wilk.

KADRA:
Bramkarze:
Jakub Szmatuła, Dobrivoj Rusov, Rafał Leszczyński

Obrońcy:
Hebert, Uros Korun, Tomasz Mokwa, Paweł Moskwik, Patrik Mraz, Kornel Osyra, Marcin Pietrowski, Mateusz Długołęcki, Marcin Flis.

Pomocnicy:
Gerard Badia, Martin Bukata, Mateusz Mak, Radosław Murawski, Igor Sapała, Bartosz Szeliga, Sasa Zivec, Dominik Budzik.

Napastnicy:
Josip Barisić, Maciej Jankowski, Martin Nespor, Karol Angielski, Sebastian Musiolik, Libor Zondra.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI