spot_img

Nowy paczkomat w Gliwicach. Odbierz przesyłki w Forum

W gliwickim CH FORUM można już korzystać z nowego paczkomatu sieci InPost.

Paczkomat o numerze GLI01HO jest zlokalizowany przy wejściu od ul. Piwnej na poziomie -1.

Nadawanie i odbieranie przesyłek jest możliwe w godzinach pracy centrum.
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI