r e k l a m a


Nowy rozkład jazdy pociągów. Ruszają konsultacje społeczne

spot_img
r e k l a m a

Od 9 do 15 marca br. można zgłaszać uwagi do projektu rozkładu jazdy pociągów wojewódzkich na rok 2015/2016. Zawiera on wykaz pociągów przewidywanych do uruchomienia od 13 grudnia 2015 roku.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać swoje uwagi, postulaty i propozycje zmian za pomocą formularza zgłaszania propozycji do rozkładu jazdy pociągów 2015/2016. Wypełnione formularze należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected].

Samorząd Województwa jest organizatorem kolejowych regionalnych przewozów pasażerskich w województwie. Usługi wykonywane są przez spółki Koleje Śląskie oraz Przewozy Regionalne, którym zleca się na podstawie umowy realizację rozkładu jazdy oraz dofinansowuje przewozy.

Obecne konsultacje mają na celu lepsze rozpoznanie potrzeb komunikacyjnych przy tworzeniu nowej oferty przewozowej.
Ponadto przez cały rok do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego wpływają uwagi i wnioski pasażerów, samorządów lokalnych, organizacji formalnych i nieformalnych dotyczące zmian w aktualnie obowiązującym rozkładzie jazdy. Są one w miarę możliwości organizacyjnych i technicznych uwzględniane przy wprowadzaniu korekt.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI