r e k l a m a


Nowy salon z oknami w Gliwicach już otwarty – trwa specjalna promocja!

Firma PAGEN, jeden z wiodących polskich producentów okien, drzwi, rolet i bram garażowych otworzył właśnie swój salon firmowy w Gliwicach. Interesującą ekspozycję produktów prezentowaną w wielu polskich miastach, można teraz obejrzeć przy ulicy Świętojańskiej 57. Budujesz dom? Planujesz zakup okien? – koniecznie odwiedź ten nowy punkt na mapie Gliwic!

Wśród asortymentu prezentowanego w przytulnie urządzonym salonie oprócz okien PVC i okien aluminiowych, Klienci mogą obejrzeć m.in. drzwi wejściowe, bramę garażową, ale także coraz bardziej popularne żaluzje fasadowe i rolety adaptacyjne. Co za tym idzie, odwiedzający salon w jednym miejscu mogą dokonać zakupu wszystkich produktów niezbędnych „do zamknięcia” ich domu w stanie surowym.

Konsekwentnie rozwijamy naszą sieć sprzedaży i proponujemy nowatorskie rozwiązania, które są cenione nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Włoszech, Francji, a nawet w USA i Australii. Teraz czas na to, aby stały się wizytówką Gliwic – powiedziała Danuta Paszewska, Kierownik Salonów Firmowych PAGEN.

Promocja: Drzwi tarasowe – 2000 zł taniej!

Klienci firmy PAGEN z Gliwic i okolic mogą skorzystać ze specjalnej promocji, która potrwa do końca sierpnia 2022 roku. W ramach promocji najpopularniejszy w ofercie producenta system drzwi tarasowych HST ExclusiveSlide można nabyć nawet o 2000 zł taniej!

Przesuwne drzwi tarasowe HST zacierają granicę pomiędzy wnętrzem domu, a przestrzenią ogrodu stając się najczęściej wybieranym rozwiązaniem podnoszono-przesuwnym w nowobudowanych domach jednorodzinnych – dodaje Danuta Paszewska.

Klienci firmy mogą skorzystać także z promocji PAGEN4YOU, w ramach której kupując okna zyskują dodatkowe rabaty na drzwi, rolety i bramę garażową, których suma to aż 10% wartości zakupionej stolarki okiennej. Specjalne kupony rabatowe ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu okien do odebrania w Salonie Sprzedaży. Co istotne wspomniana promocja na drzwi tarasowe łączy się z programem PAGEN4YOU.

Więcej informacji o produktach i promocjach firmy PAGEN na stronie www.pagen.pl oraz w Salonie Firmowym w Gliwicach przy ul. Świętojańskiej 57.


Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI