r e k l a m a


Nowy sklep ALDI w Gliwicach. Będzie w miejscu Tesco

spot_img
r e k l a m a

1 czerwca o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy trzeci sklep ALDI w Gliwicach, który zlokalizowany będzie w dzielnicy Sośnica przy ul. Wielickiej 8 (dawny sklep Tesco). Poza stałym asortymentem dla mieszkańców codziennie czekać będą świeże produkty – owoce, warzywa, wypiekane na miejscu pieczywo, a wszystko w najwyższej jakości i w dobrych cenach. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%, ponadto w dniu otwarcia dla każdego klienta przewidziała drobny poczęstunek, a dla dzieci specjalną niespodziankę. Sieć przypomina także o trwającej wielkiej loterii, w której do wygrania jest między innymi campervan Ford Nugget i roczne pensje w wysokości 60 tys. zł. Nowy ALDI w Gliwicach to prawdziwa gratka dla miłośników udanych zakupów!

– Śląsk to szczególny region, w którym marka ALDI jest najbardziej rozpoznawalna i najsilniej rozwinięta. Decyzja o nowym otwarciu sklepu w Gliwicach jest naturalną konsekwencją strategii rozwoju ALDI w tym regionie. Cieszymy się, że kolejni mieszkańcy Gliwic będą mogli poznać nasze produkty. To właśnie dla nich codziennie dbamy o zachowanie świeżości i jakości. W naszych sklepach każdy znajdzie coś dla siebie zarówno podczas codziennych zakupów, jak i spontanicznych wizyt. Wierzymy, że ALDI spotka się tu z entuzjastycznym przyjęciem, stając się ulubionym sklepem klientów zarówno ze względu na jakość asortymentu, jak i komfort zakupów- mówi Łukasz Krzyżowski, Kierownik Sprzedaży ALDI.

Z okazji otwarcia kolejnego sklepu w Gliwicach przygotowane zostały liczne promocje cenowe obejmujące wszystkie produkty marek własnych ALDI. Są to między innymi docenione przez konsumentów w Wielkim Teście ALDI Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy PureFruit. Dodatkowo w trakcie świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet do 50% rabatu na produkty spożywcze oraz artykuły dla domu i rodziny. W dniu otwarcia dla każdego klienta sieć przewidziała drobny poczęstunek, a dla dzieci specjalną niespodziankę.

Warto także przypomnieć, że pod hasłem 1001 powodów, by wygrać sieć uruchomiła pierwszą w swojej historii w Polsce loterię konsumencką. W loterii ALDI każdy klient, który zrobi zakupy za minimum 50 zł, zachowa dowód zakupu i zgłosi swój udział na stronie WWW.promocja.aldi.pl ma szansę codziennie wygrać atrakcyjne nagrody. Stawka jest wysoka, ponieważ każdego dnia w puli nagród znajduje się 10 kart przedpłaconych ALDI o wartości 100 zł oraz 10 paczek z ulubionymi produktami marek własnych. Biorący udział w loterii co tydzień mogą wygrać urządzenie wielofunkcyjne Thermomix tm6, a co miesiąc do wygrania są roczne zakupy w ALDI o wartości 15 tys. zł. To jednak nie koniec atrakcji, w wielkim finale dla uczestników ALDI przygotowało coś wyjątkowego. Nagrodą główną jest campervan Ford Nugget idealny na dalekie i bliskie rodzinne wyprawy, zwłaszcza w czasach pandemii oraz dwie roczne pensje, każda w wysokości 60 tys. zł. Akcja potrwa do 30 czerwca.

Nowy ALDI w Gliwicach jest 172 sklepem sieci w Polsce. Do końca grudnia 2020 roku pojawiło się 24 nowych sklepów. W 2021 roku sieć przyspiesza tempo rozwoju w stosunku do ubiegłego roku i planuje kolejne otwarcia. Sklep w Gliwicach jest dziesiątym sklepem otwartym od początku tego roku w Polsce i pięćdziesiątym dziewiątym w województwie śląskim. Przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ponad 1350 m 2 . Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z ponad 100 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. Więcej na www.aldi.pl.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI