r e k l a m a
spot_imgspot_img

Obnażał się przed dziećmi. Policja szuka ekshibicjonisty

Gliwiccy policjanci poszukują mężczyzny, który najprawdopodobniej obnażał się przed innymi osobami, w tym dziećmi.

Z informacji, jakie przekazano stróżom prawa, mężczyzna pojawiał się w okolicy placów zabaw oraz przystanków komunikacji miejskiej. Mężczyzna ma około 50-60 lat, widywany był w maseczce na twarzy i może poruszać się rowerem.
Gliwicka policja otrzymała informacje od zaniepokojonych mieszkańców miasta, a dokładniej – dzielnicy Brzezinka, o podejrzanie zachowującym się mężczyźnie w maseczce na twarzy, który przebywał w okolicy placu zabaw i mógł obnażać lub próbował obnażać się przed dziećmi.
Mężczyzna, którego rysopis przekazywano, może mieć 50-60 lat, jest szczupłej budowy ciała. Był w krótkich zielonych spodenkach w kratkę oraz koszulkę w charakterystyczne palemki. Spłoszony, uciekał na rowerze. Widywano go trzykrotnie w rejonie placu zabaw.
Odnotowano także jedną sytuację na początku września, kiedy to ekshibicjonista obnażył się przed dorosłą kobietą po wyjściu z autobusu komunikacji miejskiej.

Sprawą zajmują się policjanci z IV komisariatu oraz kryminalni z gliwickiej komendy. Policjanci traktują sprawę priorytetowo, prowadzą czynności śledcze. Przy okazji apelują też do osób, które widziały podejrzanie zachowującego się mężczyznę, o kontakt z dzielnicowym z Brzezinki. Każda informacja jest cenna.

Aktualizacja – 9.09.2020 r.

Policja zatrzymała podejrzanego o obnażanie się w okolicach placów zabaw

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andi
Andi
3 lat temu

Brawo Mu!

emila
emila
3 lat temu
Reply to  Andi

Andi ty psie!

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI