r e k l a m a


Odcinkowy pomiar prędkości na DK88. Kiedy ruszą prace?

Na Drodze Krajowej nr 88 będzie odcinkowy pomiar prędkości.

Czasowe zatrzymania ruchu możliwe już dzisiaj na alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego (DK88).

Kierowcy poruszający się w godzinach wieczornych mogą napotkać na utrudnienia związane z kilkuminutowym zamknięciem przejazdu tą drogą. Ruch wstrzymywany będzie na czas montażu bramownic pod urządzenia do odcinkowego pomiaru prędkości. Prace prowadzone będą poza „godzinami szczytu”. Wykonawca zaplanował je od godz. 20:00 do 22:00. Poza tym w rejonie robót możliwe są zawężenia jezdni do jednego pasa” – informuje ZDM Gliwice.

Również dzisiaj ruszyły prace przy naprawie uszkodzeń dolnej powierzchni dźwigarów wiaduktu znajdującego się nad DK88, w ciągu ulicy Tarnogórskiej. Kilkudniowe utrudnienia dotyczyć będą kierowców poruszających się w kierunku Bytomia. W rejonie prac ruch odbywa się tylko jednym pasem z ograniczeniem prędkości do 40 km/h.

Aktualizacja

„Odwołane zostały prace przy montażu bramownic pod urządzenia do odcinkowego pomiaru prędkości, które dziś miały się rozpocząć na alei Jana Nowaka Jeziorańskiego. Wykonawca, realizujący roboty na zlecenie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, wstrzymał prace ze względu na warunki atmosferyczne. O kolejnym terminie, w którym mogłyby zostać przeprowadzone, poinformujemy osobnym komunikatem” – poinformował ZDM.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI