r e k l a m a


Oferta FitApetit robi wrażenie… Dlaczego?

Wszystko zaczyna Ci się układać w logiczną całość? Przeczytałeś wiele przychylnych komentarzy na temat FitApetit? Rzeczywiście, nasza firma jest popularna. Oferujemy catering już w ponad 1400 rozmaitych miejscach w Polsce, a to dopiero początek. Często jesteśmy chwaleni za ofertę. Co można u nas zamówić? Kiedy i jak to zrobić?

Jaki catering dietetyczny można wybrać z szerokiej oferty?

Naprawdę różny… Nasz catering dietetyczny w Katowicach jest przeznaczony dla każdego, kto chce na co dzień optymalnie się odżywiać. Biorąc pod uwagę nie tylko swoją sytuację, ale także cele i wymagania… W tym momencie do wyboru są: Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power, Dieta Perfect Match, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free i Dieta No Fish.

Czytelnikom należy się jedno zdanie doprecyzowania. Powyższe diety można wybierać nie tylko pod kątem typu. Selekcja jest związana również z kalorycznością, zawartością białka, tłuszczów i węglowodanów. Np. Dieta Vegetarian posiada kaloryczność w przedziale od 1000 kcal do 4000 kcal. Jaka jest zaś zawartość poszczególnych „składników”? Białko stanowi od 15% do 20%. Węglowodany od 45% do 55%, a tłuszcze od 25% do 35%.

Dieta pudełkowa nie powinna być wybierana w pośpiechu…

Wielu naszych czytelników chce jak najszybciej zdecydować się na wybrane przez siebie cateringi. Pośpiech nie jest tutaj jednak dobrym doradcą (zresztą, chyba nigdy nie jest). Twoja dieta pudełkowa powinna być bardzo starannie wyselekcjonowana. Możesz skorzystać z naszej pomocy – bardzo Cię do tego zachęcamy. Jeśli się na to zdecydujesz, to dieta pomoże Ci spełnić Twoje plany. A Twój organizm będzie na co dzień działał optymalnie.

W jaki sposób powinna być zatem wybierana dieta? M.in. na podstawie danych uzyskach po skorzystaniu z Kalkulatora kalorii. To narzędzie znajduje się na naszej stronie. Dobrze byłoby również (nie jest to jednak obowiązek) skorzystać z porady dietetycznej. Jest ona w 100% darmowa, także bez obaw. To pozwoli Ci potem podejmować jedynie trafne decyzje.

Catering w Katowicach od FitApetit można zamówić bardzo szybko

Udostępniamy kilka metod dla klientów. Mogą oni m.in. zdecydować się na złożenie zamówienia bezpośrednio na naszej stronie internetowej https://www.fitapetit.com.pl/catering-dietetyczny-katowice . To nie wszystko. Jak jeszcze można to zrobić? Korzystając z aplikacji mobilnej Fit Choice. Jest to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu możesz realizować rozmaite czynności poza swoim domem/mieszkaniem. Inne opcje to kontakt telefoniczny lub napisanie do nas wiadomości e-mailowej. Jeśli zaś chodzi o Biuro Obsługo Klienta, to możesz skorzystać z jego pomocy od poniedziałku do soboty. Przez pierwsze 5 dni BOK działa od 08:00 do 17:00. A w soboty od 08:00 do 15:00.

Jesteśmy profesjonalnym podmiotem cateringowym w Katowicach. Klienci chwalą nas za rozmaite aspekty. M.in. za bardzo uniwersalne usługi. Dodatkowo możesz liczyć na pomoc w czasie wyboru diety pudełkowej!

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI