r e k l a m a


Oko pasikonika i pH Kanapki

Już 10 grudnia 2015 r. II. edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Edu IT. Nowe technologie w edukacji”, której organizatorem jest Śląska Sieć Metropolitalna Sp. z o.o. w Gliwicach.

Na zarejestrowanych uczestników czekają warsztaty programowania i robotyki dla nauczycieli różnych przedmiotów, warsztaty umożliwiające poznanie nowych, bezpłatnych, cyfrowych narzędzi oraz otwartych zasobów edukacyjnych, a także warsztaty z zakresu zarządzania e-szkołą, bezpieczeństwa i nowoczesnych technologii wspierających szkołę.

Druk 3D, rozszerzona rzeczywistość, długopis zapamiętujący dane i tablet graficzny, a nawet prawdziwe planetarium to tylko niektóre z nowinek technologicznych, które przetestować będzie można podczas wydarzenia, bowiem Konferencji tradycyjnie już towarzyszą targi.
Podczas warsztatów przygotowanych przez partnera strategicznego tegorocznej konferencji – IBM Polska Sp. z o.o. – o dobrych praktykach współpracy biznesu ze szkołą opartych o społeczne zaangażowanie na rzecz edukacji opowiedzą przedstawiciele firmy i współpracujące z nią placówki.
B
ieżące informacje o wydarzeniu znajdują się na www.ssm.silesia.pl/konferencja

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI