Omijała samochód, który zatrzymał się przed przejściem. Potrąciła pieszego

Kolejny wypadek z udziałem pieszego.

Wczoraj przed godz. 19.00 w rejonie skrzyżowania ulic Andersa i Czwartaków w Gliwicach 44-letnia kobieta kierująca fiatem punto, jadąc od strony ul. Styczyńskiego, rozpoczęła manewr omijania opla, który zatrzymał się, by przepuścić pieszego. Doszło do wypadku. 15-letni chłopiec z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Postępowania prowadzi KMP Gliwice.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
7 lat temu

to co? wysepki jak na Toszeckiej czy może jednak szkolenia dla kierowców? Baba ewidentnie nie zachowała się właściwie a Andersa wcale nie ma 3-4 pasów ruchu tylko dwa i to do jazdy w przeciwnych kierunkach.

Jacek_P
Jacek_P
7 lat temu

Na Kościuszki też raz tak miałem. Przepuszczam pieszych, a jakiś ku_tas mnie wyprzedza, zobaczyłem to w lusterku i zatrąbiłem. Na szczęście zarówno piesi jak i tamten ciul się zatrzymali i nie doszło do wypadku.

Zajaczkowski A*
Zajaczkowski A*
7 lat temu

Normalka! Tam i przy wylocie Płowieckiej! Chłoptasie i panienki korzystają z długiej, prostej drogi. Miałem kilkukrotnie takie właśnie sytuacje: gość się zatrzymuje, przepuszcza, a tutaj kretyn, kretynka zabiera się za wyprzedzanie! Polecam te miejsca uwadze, szczególnej uwadze policji!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI