Otwierają Fabrykę Czekolady

Od piątku 15 stycznia w Europie Centralnej będzie działać Fabryka Czekolady.

Nie zabraknie w niej okazji, aby odkryć tajemnice tego najbardziej popularnego wyrobu cukierniczego na świecie – Między szaleństwami na lodowisku zapraszamy do odbycia podróży do krainy słodkości – mówi Katarzyna Lenartowicz, zastępca dyrektora CH Europa Centralna.

– Do końca stycznia przygotowaliśmy dla mieszkańców Śląska nie lada atrakcję, jaką jest Fabryka Czekolady. To specjalna strefa łącząca warsztaty edukacyjne i świetną zabawę dla całej rodziny. Wydarzenie wystartuje w Europie Centralnej już 15 stycznia i potrwa do końca miesiąca. W dni robocze od 11:00 do 14:00 z jej atrakcji będą mogły korzystać także szkoły, a od 14:00 do 18:00 wszyscy zainteresowani klienci. W sobotę i niedzielę od godz. 12:00 do 19:00 nie zabraknie specjalnych akcji i wydarzeń przygotowanych z myślą o całych rodzinach, a w szczególności najmłodszych gościach centrum. Fabrykę będzie można zwiedzać w maksymalnie dziewięcioosobowych grupach na podstawie bezpłatnego biletu, który każdy otrzyma w EC.

Wnętrze fabryki to okazja do poznania zarówno samego procesu tworzenia, jak i dekorowania czekolady. Przed Fabryką będzie działać specjalna strefa dla najmłodszych. W dni powszednie odbędą się tam pokazy i animacje dla szkół, a w weekendy dla wszystkich zainteresowanych.

Podczas weekendów, czyli 16-17, 23-24 i 30-31 stycznia, odbędzie się także akcja „Złoty bilet”, w której w zamian za paragon o wartości 100 zł i odpowiedź na proste pytanie będzie można otrzymać czekoladę. Wśród nich będą także niezwykłe tabliczki ze złotym biletem. Szczęśliwiec, który odnajdzie go w swoim słodkim opakowaniu, otrzyma bon na zakupy o wartości 100 zł.

Przez cały styczeń w Europie Centralnej działa także bezpłatne lodowisko. Można z niego skorzystać od poniedziałku do piątku od godz. 15:00 do 20:00, a w weekendy od 11:00. Koszt wypożyczenia łyżew to 5 zł. W soboty i niedziele można także skorzystać z bezpłatnych porad instruktorów nauki jazdy. – Bardzo cieszymy się, że w ten sposób możemy zachęcić mieszkańców Śląska do bardziej aktywnego spędzania czasu wolnego – dodaje Mateusz Widuch z Europy Centralnej. – Z myślą o gościach lodowiska już niedługo zaproponujemy specjalne atrakcje, które jeszcze bardziej urozmaicą rodzinne chwile na świeżym powietrzu. Istnieje także możliwość organizacji specjalnych lekcji wf na terenie lodowiska, chętne szkoły prosimy o kontakt bezpośrednio z nami.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI