r e k l a m a


Oznakuj swój rower. Straż miejska zaprasza 21 i 28 maja

Wiele osób bardzo lubi jeździć na rowerze. Dla niektórych jest to główny środek lokomocji.

Warto więc zadbać o bezpieczeństwo swojego jednośladu i zakupić dobre zabezpieczenie a dodatkowo oznakować swój rower. Znakowaniem zajmuje się gliwicka straż miejska.

W poniedziałki 21 oraz 28 maja w godz. 15:30 – 18.00 w jednostce straży miejskiej w Gliwicach przy ul. Bolesława Śmiałego 2A, można oznakować swój rower. Każdy jednoślad zostanie oznaczony numerem ewidencyjnym, który zostanie wpisany do naszego rejestru. Ponadto taki jednoślad zostanie oznaczony naklejką informacyjną o jego oznakowaniu.

Zobacz w GliwiceTV

Jest to z pewnością jedna z form zabezpieczenia jednośladów przed kradzieżą, pamiętajmy również o dobrym zabezpieczeniu mechanicznym takim jak:
– Zapięcia szeklowe tzw. u-locki,
– Łańcuchy,
– Linki,
– Blokada na tylne koło roweru,
– Zapięcia składane.

Rowery poruszające się po naszych drogach są coraz droższe, a właściciele często czują się bezradni wobec złodziei. Mocna i wytrzymała blokada w połączeniu z oznakowaniem roweru powinna zniechęcić złodzieja do jego kradzieży.

Dodajmy, że można korzystać też z wypożyczalni rowerów w Gliwicach. W mieście działa już 15 stacji w różnych dzielnicach. Więcej informacji można znaleźć na stronie gliwickirower.pl.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI