spot_img

Palił opony, a mieszkańcy musieli wdychać szkodliwe substancje

Mieszkańcy zgłosili straży miejskiej, że dusi ich gęsty, czarny dym.

Dyżurny na miejsce wysłał patrol. Okazało się, że na niezabudowanym terenie przy ulicy Pszczyńskiej strażnicy zastali mężczyznę palącego opony. Wobec sprawcy wykroczenia, który naruszył artykuł 191 Ustawy o odpadach strażnicy podjęli czynności służbowe i ukarali go mandatem karnym w wysokości 200 zł.

Przypominamy, że:
Zgodnie z art. 191. Ustawy o odpadach

Kto, wbrew przepisowi art. 155, termicznie przekształca odpady poza spalarnią odpadów lub współspalarnią odpadów podlega karze aresztu albo grzywny.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI