„Panie władzo, może się jakoś dogadamy?”

Policjanci zatrzymali 39-letniego kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość jazdy aż o 50 kilometrów na godzinę.

Kierowca wpadł w ręce stróżów prawa z komisariatu autostradowego w piątek, 21 marca na gliwickim odcinku A4. Po zatrzymaniu dodatkowo pogorszył swoją sytuację próbą przekupstwa. Usiłował bowiem wręczyć policjantom 100 złotych za odstąpienie od czynności służbowych.

Funkcjonariusze banknot zatrzymali wraz z wręczającym. Prokurator zastosował już wobec gliwiczanina środek zapobiegawczy – poręczenie majątkowe w wysokości 2 tysięcy złotych. Teraz podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cliper
cliper
8 lat temu

o 50 na autostradzie to dużo??proszę patrole jeżdzic po DK88-tam 50 więcej ma kolosalne znaczenie i mega niebezpieczeńtwo a 50 więcej jeżdzi co 3-5 kierowca!!!!!

Adi
Adi
8 lat temu

Wyposażenie radiowozu na zdjęciu rozlokowane jest w pojeździe w sposób zagrażający bezpieczeństwu pasażera – otóż jakiekolwiek przedmioty zainstalowane w miejscu poduszki powietrznej w razie jej aktywowania mogą spowodować poważne obrażenia głowy.

anonimus
anonimus
8 lat temu

Zapraszamy panow na dk 88 i zwrocenie uwagi na nagminne zawracanie kierowcow wracajacych z pracy na wysokosci wyjazdu ze strefy ;

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI