r e k l a m a


Parada świąteczna w Forum. Krasnale, śnieżynki i anioły

Świąteczny korowód z Mikołajem i Elfami, wspólne poszukiwanie prezentów i wiele niespodzianek w rytmie świątecznej muzyki – to atmosfera jaka będzie towarzyszyła klientom CH FORUM w Gliwicach w sobotę, 3 grudnia. Paradnicy będą wprowadzać w świąteczny czas od 12:00 do 19:00.

To będzie wyjątkowy dzień. W Centrum Handlowym FORUM tego jeszcze nie grali. W paradzie świątecznej udział wezmą: Mikołaj, Śnieżynki, Elfy i Anioły oraz wiele innych postaci jednoznacznie kojarzonych ze Świętami Bożego Narodzenia. Chcesz pobyć z nimi i oddać się świątecznym emocjom to zabierz rodzinę i przybywaj. Czekamy od 12:00 do 19:00 w najbliższą sobotę.

– Zapraszamy wszystkich. Dużych i małych. Wielka parada to czas na spotkanie ze świątecznymi emocjami. To chwile na ucieszenie zmysłów i wsłuchanie się w muzykę oraz przypomnienie sobie jak wygalają bajkowe postaci z opowieści wigilijnych. Żyjemy za szybko dlatego pozwólcie sobie się zatrzymać i dajcie się przenieść w świąteczny nastrój – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Świąteczna Parada będzie przechodziła przez wszystkie piętra CH FORUM. Rozśpiewane i tańczący korowód nie ominie żadnej części budynku. Paradnicy kazali nam przekazać, że będziecie angażowani w poszukiwanie prezentów. Zdradzili nam również, że mają mnóstwo słodkich upominków. Zapowiada się aktywnie i wesoło. Wskazane jest zabranie ze sobą poczucia humoru.

Zapraszamy do CH FORUM na wielką paradę świątecznych postaci! To jednak nie koniec grudniowych atrakcji w naszym centrum. Już od poniedziałku, 5 grudnia, zaczyna się świąteczna akcja z prezentami – zrób zakupy za 150 zł i odbierz prezenty. Natomiast 6 grudnia zawita do nas Mikołaj z upominkami dla najmłodszych!

Do zobaczenia w FORUM!
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI