Parkowe Lato coraz bliżej. Będą koncerty

Zaczynamy odliczanie, bo już za kilka dni wystartuje Parkowe Lato! Od 4 sierpnia przez cztery sobotnie wieczory będziemy mogli posłuchać w plenerze bardzo dobrej, granej na żywo muzyki. W programie znakomite niespodzianki muzyczne!

4 sierpnia, podczas pierwszego z zaplanowanych koncertów plenerowych zagra Warszawska Orkiestra Sentymentalna, która w swojej twórczości z upodobaniem sięga do korzeni przedwojennej sceny muzycznej. „Tańcz mój złoty” w wykonaniu zespołu będzie niezapomnianą podróżą w czasie, przypominającą słuchaczom dawne melodie i piosenki.

Tydzień później do parku Chopina zawita Renata Przemyk z projektem Boogie Street, prezentującym piosenki Leonarda Cohena. Artystka zaśpiewa utwory kanadyjskiego barda w swojej interpretacji, z polskimi tekstami. Ci, którzy znają twórczość wokalistki mogą być mile zaskoczeni nowatorskimi interpretacjami, które dalekie są od cohenowskiej melancholii.

Trzecia z sierpniowych sobót będzie należeć do innej kobiety związanej z polską sceną muzyczną. Prawdziwe show muzyczno-taneczne da Natasza Urbańska i towarzyszący jej zespół.

Na zakończenie tegorocznej edycji Parkowego Lata wystąpią Marcelina Bendarska, Magdalena Janoszka i Marta Siba, czyli popularne Frele. Dziewczyny mają na swoim koncie nagrane po Śląsku covery hitów takich jak „Despacito” Luisa Fonsiego, „Love Me Like You Do” Ellie Goulding czy „Biała Armia” zespołu Bajm.

Wszystkie koncerty w ramach Parkowego Lata odbywają się w parku Chopina. Każdy występ rozpoczyna się o godz. 19.30. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gliwice.
—-
MSI

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mondry
Mondry
5 lat temu

Słabo!!!

yurek
yurek
5 lat temu

4 czy 6tego będzie Warszawska Orkiestra Sentymentalna ??? Wybieram się :))

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI