r e k l a m a


Piast Gliwice otworzy akademię piłkarską

W najbliższym czasie nastąpi ogłoszenie otwarcia akademii Piasta Gliwice.

– Chcieliśmy się do tego przygotować organizacyjnie i finansowo. Ponadto mamy w planach rozbudować infrastrukturę treningową. A wszystko po to, by przyjąć chłopców już od 9. roku życia pod skrzydła spółki akcyjnej. Młodsze roczniki będą wciąż występować w ramach działań stowarzyszenia, a przedszkolaki trenują pod czujnym okiem Jarosława Kaszowskiego i jego akademii piłkarskiej TEAM – mówi Adam Sarkowicz, prezes Piasta.

W poniedziałek, w Głogówku doszło do spotkania burmistrza Andrzeja Kałamarza z przedstawicielami Piasta Gliwice – Adamem Sarkowiczem oraz Jarosławem Kaszowskim. Obie strony zawarły umowę, na mocy której odbywać się będzie współpraca między klubami. Następnie delegacja Piasta wybrała się do Sławięcic (dzielnica Kędzierzyna-Koźla). Tam dopięto szczegóły umowy z KS Sławięcice.

– Mamy w zespole Radka Murawskiego, który przeszedł wszystkie szczeble szkolenia w Piaście i teraz jest kapitanem wicemistrzów Polski. To jest naprawdę niebywały sukces – zaznaczył prezes wicemistrza Polski.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zaksa
Zaksa
8 lat temu

Brawo tak dzialac.Opolskie z Piastem

od tego czasu anty piast
od tego czasu anty piast
8 lat temu

przedstawię państwu jak naprawdę działa piast. Do 6 klasy szkoły podstawowej piast szkoli dzieci ale gdy dziecko staje przed wyborem gimnazjum musi wybrać szkołę sportową na sikorniku (aktualnie współpracującą z piastem) albo pożegnać się z klubem. Ponieważ piast niechce dzieci z innych gimnazjów. i dziecko jest nie może dalej trenować w klubie. Wiem bo doświadczyłem.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI