Piast gra z Górnikiem. Zespoły są w formie i nie przegrywają

We wtorek o godzinie 18.00 Piast przystąpi do kolejnej ligowej rywalizacji. Będzie to mecz szczególny, w którym Niebiesko-Czerwoni na własnym stadionie podejmą Górnika Zabrze.

Trener gliwiczan ma powody do zadowolenia biorąc pod uwagę wyniki, jakie uzyskali jego podopieczni w meczach po restarcie Ekstraklasy. – Po tych dwóch kolejkach możemy być zadowoleni z tego, co pokazaliśmy. W dwóch meczach zdobyliśmy sześć bramek, straciliśmy jedną i uzyskaliśmy komplet punktów, więc nie możemy absolutnie narzekać. Forma była na dobrym poziomie i zależy nam na tym, by ją utrzymać jak najdłużej – ocenił trener Waldemar Fornalik podczas konferencji przedmeczowej zapowiadającej Derby z Górnikiem Zabrze.

– To konfrontacja dwóch drużyn, które po przerwie jeszcze nie przegrały i są w formie. O wyniku zawsze decydują szczegóły oraz koncentracja w trakcie rywalizacji. Pod tym względem ten mecz nie będzie wyjątkowy – wprowadził Piotr Parzyszek przed derbowym starciem Niebiesko-Czerwonych z Górnikiem Zabrze.

– Dla takich meczów się żyje, ale też staram się tonować te nastroje i powtarzam sobie, że stawką jak przy każdym spotkaniu są tylko trzy punkty, nic więcej – dodał Parzyszek.

Oba zespoły dobrze punktowały po restarcie. – To jest inne spotkanie. To konfrontacja dwóch drużyn, które po przerwie jeszcze nie przegrały i są w formie. O wyniku zawsze decydują szczegóły oraz koncentracja w trakcie rywalizacji. Pod tym względem ten mecz nie będzie wyjątkowy – mówi napastnik Piasta.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI