spot_img


Piast jednak pożegna oficjalnie Gerarda Badię

Gerard Badia po raz ostatni zagrał w koszulce Piasta Gliwice w 30. kolejce poprzedniego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy. Klub nie zorganizował wówczas żadnego pożegnania. Decyzję tę mocno skrytykowali kibice. W internecie zawrzało. Władze Piasta postanowiły więc jednak pożegnać legendę.

Jak zapowiada klub: Badia pojawi się przy Okrzei podczas pierwszego meczu Niebiesko-Czerwonych w nowych rozgrywkach.

„W niedzielę, 25 lipca Piast Gliwice zmierzy się na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. To spotkanie będzie miało wyjątkowy charakter, ponieważ – oprócz przywitania nowego sezonu – będziemy mieli okazję oficjalnie podziękować naszemu kapitanowi, Gerardowi Badii, który wraz z rodziną pojawi się na trybunach” – informuje klub.

„Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00, ale „imprezę pożegnalną” rozpoczniemy dużo wcześniej, bo o 12:00. W Strefie Kibica będzie okazja wspólnie usiąść, porozmawiać i miło spędzić czas przy grającej muzyce. Nikt nie będzie narzekał na nudę, nawet najmłodsi sympatycy Piasta Gliwice, którzy wspólnie z Piastusiem będą mogli wziąć udział w wielu grach i zabawach zorganizowanych przez profesjonalnych animatorów” – zapowiada klub.

„Gerard Badia również się za Wami stęsknił, dlatego też pojawi się w Strefie Kibica, gdzie będzie można z nim zamienić kilka słów, wziąć autograf lub zrobić sobie z nim zdjęcie. Ponadto, w Strefie Kibice oraz podczas samego meczu przewidziano wiele innych niespodzianek i atrakcji, a każdy kibic, który pojawi się na trybunach otrzyma pamiątkową koszulkę” – czytamy w komunikacie.

Więcej szczegółów niebawem.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI