r e k l a m a


Piast jedzie na obóz. Bez Vacka ale z Nesporem

Trener Radoslav Latal podał listę dwudziestu siedmiu zawodników, którzy pojadą na pierwsze przedsezonowe zgrupowanie do Ołomuńca.

W kadrze znalazło się trzech zawodników z rezerw Piasta oraz czwórka, która wróciła z wypożyczeń. Radoslav Latal po konsultacjach z trenerem Piasta II Gliwice – Adrianem Oleckim – postanowił dać szansę Dominikowi Budzikowi, Marcinie Rudzie oraz Danielowi Krasce. Ponadto do wicemistrzów Polski wrócili z wypożyczeń Mateusz Długołęcki, Marcin Flis, Karol Angielski i Sebastian Musiolik.

Póki co, do kadry I zespołu nie dołączył żaden nowy zawodnik. Wciąż trwają negocjacje w sprawie pozostania przy Okrzei 20 Kamila Vacka. Czech nie wyjedzie jednak z resztą kadry na pierwsze zgrupowanie. Niewykluczone jednak, że dojedzie do drużyny później.

Bramkarze:
Jakub Szmatuła, Dobrivoj Rusov, Rafał Leszczyński

Obrońcy:
Hebert, Uros Korun, Tomasz Mokwa, Paweł Moskwik, Patrik Mraz, Kornel Osyra, Marcin Pietrowski, Mateusz Długołęcki, Marcin Flis.

Pomocnicy:
Gerard Badia, Martin Bukata, Mateusz Mak, Radosław Murawski, Igor Sapała, Bartosz Szeliga, Sasa Zivec, Dominik Budzik, Marcin Ruda, Daniel Kraska.

Napastnicy:
Josip Barisić, Maciej Jankowski, Martin Nespor, Karol Angielski, Sebastian Musiolik.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI