Piast ma nowego marketingowca

Piotr Należyty nie jest już dyrektorem d.s. marketingu i komunikacji w Piast Gliwice S.A.

– Umowa wygasła z ostatnim dniem marca i zarząd Spółki postanowił jej nie przedłużać – informuje prezes Piasta, Józef Drabicki. Od 1-go kwietnia jego obowiązki przejmie doskonale znana w śląskim środowisku sportowym Pani Danuta Drabik-Martowicz.

Danuta Drabik w latach 1997-2007 pracowała w TVP S.A. Katowice, gdzie zajmowała się dziennikarstwem sportowym, była też wydawcą, prezenterką, producentką programów TV. Potem przez rok już w Ruchu Chorzów łączyła funkcję: dyrektora handlowo-marketingowego, dyrektora ds. PR i rzecznika prasowego. Ostatnie jej miejsce pracy to Klub Sportowy JANGO KATOWICE/ FC NOVA KATOWICE jako dyrektor ds. Marketingu i PR.

Jest współzałożycielką i trenerką 9 GOLDEN GROUP. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie uzupełnia edukację na studiach doktoranckich na U.Ś. na wydziale Socjologii.

Władze klubu liczą, że jej doskonała znajomość środowiska sportowego w połączeniu z nabytą wiedzą i doświadczeniem, pozwolą na dalszy rozwój marketingu w Piast Gliwice S.A. czego konsekwencją będzie pozyskanie nowych sponsorów.

(Biuro Prasowe Piasta Gliwice)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tylko GKS
tylko GKS
12 lat temu

nalezyty nic nie robił!!

kibic
kibic
12 lat temu

przecież należyty zrobił konkurs na maskotkę i czego jeszcze wymagacie? sponsora? w pierwszej lidze?

kibic Szobiszowice
kibic Szobiszowice
12 lat temu

ona nie da rady nic załatwic jak każdy poprzedni. ale weźmie kupę kasy! sprawdzicie moje słowa za kilka miesięcy jak tutaj napiszą że ją wyrzucono

Jarekkk
Jarekkk
12 lat temu

zgadzam się że ona nic nie załatwi

tomek
tomek
12 lat temu

Gdzie diabeł nie moze tam kobietę pośle.
Może się uda.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI