spot_img

Piast szuka nazwy dla stadionu

Wymyśl nazwę dla areny przy ul. Okrzei i wygraj.

Wystarczy wypełnić specjalny kupon zamieszczony na stronie internetowej klubu i przesłać go drogą elektroniczną lub tradycyjną pocztą na adres klubu do dnia 19 marca. Najlepszą spośród nadesłanych propozycji wybierze 5-cioosobowe jury. Wybrana nazwa będzie obowiązywała przez jeden dzień.

W jury zasiądą: Jacek Sroka – szef redakcji sportowej Dziennika Zachodniego, Marcin Jaroszewski – szef sportu TVP Katowice, Andrzej Sługocki – spiker Piasta Gliwice, Grzegorz Krawczyk – dyrektor Muzeum w Gliwicach oraz Józef Drabicki – Prezes GKS „Piast” S.A.

Wytypowana przez kibiców, a wybrana przez jury nazwa będzie obowiązywać na gliwickim stadionie przez jeden dzień – 23 marca 2012 roku, kiedy to Piast Gliwice starciem z Wartą Poznań rozpocznie wiosenną rundę rozgrywek o mistrzostwo I Ligi.

Ten jeden dzień przejdzie do historii gliwickiego klubu, podobnie jak nazwisko autora zwycięskiej nazwy.

Konkurs to jednocześnie początek poszukiwań przez gliwicki klub sponsora tytularnego.

Na zwycięzcę konkursu na jednodniową nazwę stadionu czeka nagroda w postaci dwuosobowego bezpłatnego karnetu na wszystkie mecze Piasta w tym sezonie rozegrane na własnym boisku oraz pamiątkowa klubowa koszulka. Imię i nazwisko zwycięzcy zostanie również odczytane na stadionie 23 marca podczas meczu z Wartą Poznań.

Szczegóły: tutaj.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. ja mysle ze stadion powinien nosic imie JPII tak jak co druga ulica i szkola w tym kraju albo conajmniej gosiewskiego lub kaczynskiego…

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI