spot_img


Piast w końcu wygrywa. Pokonał 2:0 bezbarwny Śląsk Wrocław

Piast Gliwice wygrał ze Śląskiem Wrocław 2:0. Oba trafienia dla Niebiesko-czerwonych zaliczył Łukasz Hanzel.

Mecz od początku był bardzo otwarty, a oba zespoły dochodziły do dogodnych sytuacji bramkowych. Jednak to zawodnicy z Okrzei stwarzali je groźniejsze, ale na wysokości zadania stawał Mariusz Pawełek, rozgrywając dobre zawody. Nie bez znaczenia była również postawa w bramce Piasta Dobrivoja Rusova, choć jego rzadziej angażowano w grę.

Wpis na listę strzelców

1-0 – Łukasz Hanzel wykorzystał zamieszanie w polu karnym Śląska Wrocław, oddając strzał „przełamujący” dłonie Mariusza Pawełka!

2-0 – Po raz kolejny Łukasz Hanzel! Tym razem futbolówka zakręciła się między obrońcami wrocławian, a najprzytomniej zachował się świeżo wprowadzony Hanzel, podwyższając wynik rywalizacji!

Z powodu zawieszenia za nadmiar żółtych kartek nie mógł dziś wystąpić Csaba Horvath. Kontuzja Sasy Ziveca oraz problemy rodzinne Gerarda Badii spowodowały, że oba zawodnicy byli dziś nieobecni. Bardzo dobrze spisywał się dziś Hebert. Środkowy obrońca był prawdziwym liderem defensywy, raz po raz zatrzymując Śląsk. Od sześćdziesiątej minuty goście grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Krzysztofa Danielewicza.

Zobacz zdjęcia

fot. Adam Ziaja

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI