Piast zagra z drużyną Łukasza Piszczka. Poleci też do Turcji

Piłkarze Piasta Gliwice zakończą rywalizację w 2021 roku starciem ze Stalą Mielec. Po nim rozpoczną krótki okres urlopu, który potrwa do 7 stycznia. Podczas przygotowań do rundy wiosennej podopieczni Waldemara Fornalika wylecą na zgrupowanie do Turcji, gdzie rozegrają trzy sparingi.

Zagraniczny obóz zostanie poprzedzony pięciodniowymi przygotowaniami w Rybniku Kamieniu, które również zostaną zwieńczone grą kontrolną, a rywalem Niebiesko-Czerwonych będzie LKS Goczałkowice Zdrój.

Po powrocie z urlopów świąteczno-noworocznych zawodnicy Piasta Gliwice będą trenować na własnych obiektach oraz przejdą tradycyjne testy wydolnościowe i szybkościowe. Pierwszy trening w nowym roku odbędzie się 7 stycznia. W pierwszym etapie przygotowań podopieczni Waldemara Fornalika przepracują w Rybniku-Kamieniu. 15 stycznia, finałem pięciodniowego okresu działań stanowić będzie sparing z LKS-em Goczałkowice Zdrój. Po nim Niebiesko-Czerwoni polecą na zgrupowanie do Turcji, gdzie rozegrają trzy spotkania sparingowe. Rywale zostaną podani w późniejszym terminie. Powrót z obozu zaplanowano na 28 stycznia.

Szczegółowy plan przygotowań Piasta Gliwice:
07.01 – powrót do treningów
11.01 – początek zgrupowania w Rybniku-Kamieniu
15.01 – sparing z LKS-em Goczałkowice Zdrój i zakończenie zgrupowania w Rybniku
17.01 – wylot na zgrupowanie do Turcji
17.01-28.01 – trzy mecze kontrolne
28.01 – powrót ze zgrupowania i treningi na własnych obiektach

Biuro prasowe Piasta / fot. I.Dorożański

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI