Piękny apartamentowiec powstanie w Gliwicach?

W drugim kwartale 2015 roku ma być gotowy nowoczesny apartamentowiec Cumulus.

Obiekt przy ul. Zawiszy Czarnego będzie nowoczesnym budynkiem mieszkalnym, całkowicie podpiwniczonym. Będzie posiadał 5 kondygnacji nadziemnych, w których znajdą się nowe mieszkania oraz użytkową kondygnację podziemną, w której powstanie wielostanowiskowy garaż typu „open-space” a także lokatorskie komórki na rowery i drobny sprzęt. Na parterze zlokalizowanych zostanie 9 mieszkań, do których dodatkowo przydzielono niewielkie ogrody (od strony południowej). Przeznaczone one będą do wyłącznego użytku właścicieli tych lokali.

cumulus-gliwice430-2
Na kondygnacjach 1 i 2 znajdą się jednopoziomowe nowe mieszkania o wysokim standardzie. Z kolei na 3 i 4 piętrze zaprojektowano 4 luksusowe apartamenty dwupoziomowe z przepięknymi dużymi tarasami na górnej kondygnacji oraz 5 mieszkań jednopoziomowych.

Budynek wyposażony będzie w dwie klatki schodowe od strony północnej z windami osobowymi oraz wszystkie media. Projekt umożliwia także montaż instalacji klimatyzacyjnych dla poszczególnych lokali. Wszystkie zaprojektowane mieszkania na kondygnacjach 1 do 3 w zaprojektowanym apartamentowcu posiadają loggie.

Na razie nie wiadomo czy budynek powstanie. Inwestor mimo wszystko przyjmuje rezerwacje na mieszkania.

(wizualizacje: lofty.gliwice.pl)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata
Małgorzata
8 lat temu

ciekawe kogo będzie na to stać….

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Moje Marzenie!

osa
osa
8 lat temu

paskudny, wygląda jak bunkier. Ładne to jest osiedle za cmentarzem – Miasto ogród czy Bajkowe

wsciekla
wsciekla
8 lat temu

niestety tylko dla bogaczy .a my dalej w kolejce o mieszkanie

kierowca PKM
kierowca PKM
8 lat temu

Fajny i nowoczesny ale czy piękny to tego nie wiem. Ładny jest wpisuje sie w okolice bo tam powstał podobny budynek tylko bez pomarańczowych wstawek.

alenie
alenie
8 lat temu

Ten caly nowoczesny design do mnie nie przemawia. Poza tym to tylko ladna wizualizacja, na zywo tym bardziej szalu nie bedzie. Juz za komuny podobne robili. Teraz tylko tynk/faktura gorszej jakosci, dookola wydeptana trawa, liscie jakies smieci i obrazek dobrze juz znany z szarych blokowisk.

Misss
Misss
8 lat temu

Budynek obrzydliwy, podobnie jak inne „apartamentowce” gliwickie, chocby ten na Kłodnickiej, ale czy aby na pewno jest potrzebny kolejny apartamentowiec ? Osiedle ” Miasto Ogród” lub Bursztynowe świeci pustkami, moze lepiej wolną przestrzen przeznaczyc na budynki dla tych, których nie stac na apartament lub nawet skromne mieszkanko ???

muszka
muszka
8 lat temu

A mnie się ten nowoczesny projekt podoba 🙂

ka-szka
ka-szka
8 lat temu

nie powstanie, bo open-space niekoniecznie wszystkim odpowiada.

Nick
Nick
8 lat temu

Na razie nie wiadomo czy budynek powstanie. Inwestor mimo wszystko przyjmuje rezerwacje na mieszkania. A juz sie dzieli mieszkania.To jest robienie ludzi w balona !

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI