Pies skoczył z 2 piętra. Niedawno został adoptowany

Około godz. 9.30 doszło do nietypowego i tragicznego zdarzenia z udziałem owczarka. Świadkowie powiadomili, że na parapecie, a potem dachu budynku przy ulicy Matejki widziano psa. Mieszkania nikt nie otwierał, zaś czworonogowi groziło niebezpieczeństwo.

Na miejsce natychmiast wyruszyli strażacy i policjanci. Niestety, pies skoczył z drugiego piętra kamienicy i nie przeżył. Właściciel został powiadomiony o sytuacji przez sąsiadów, ale przybył za późno.

„Zwierzak miał być adoptowany ze schroniska 3 dni temu. Wstępne ustalenia wskazują, że został pozostawiony sam w mieszkaniu i wydostał się na zewnątrz przez uchylone okno, które potem się zatrzasnęło. Owczarek przeskoczył z parapetu na dach, gdzie następnie doszło do tragicznego skoku” – informuje policja.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną jednak dokładnie wyjaśnione w trakcie postępowania prowadzonego przez I Komisariat Policji w Gliwicach.

Świadków zdarzenia zachęcamy do kontaktu z Komisariatem Policji I w Gliwicach.
fot. Dzisiaj w Gliwicach

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olka
Olka
17 dni temu

Jak pies mógł wyjść przez uchylone okno ludzie co Wy za bzdury ku*** piszecie!!!! Sam się nie znalazł na tym balkonie!!!!

Covid
Covid
17 dni temu

Polska

Sandra
Sandra
17 dni temu

Z całego serca współczuję właścicielom – zarówno ogromnej straty, jak i najbliższego czasu, w którym mierzyć się będą z niesprawiedliwością samosądu komentujących.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI