Pijana matka zasnęła na ławce, a dziecko pozostało bez opieki

W środę około godz. 16.00, dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące nietrzeźwej matki, która „opiekowała się” swoim dzieckiem na placu zabaw przy ul. Bł. Czesława.

Wysłany na miejsce patrol zauważył kobietę śpiącą na ławce. Strażnicy od razu wyczuli woń alkoholu. Osoby przebywające na placu zabaw wskazały dziecko nietrzeźwej kobiety. 7-letnia dziewczynka trafiła pod opiekę dziadka, natomiast matka została przewieziona do miejskiej izby wytrzeźwień, gdzie poddano ją badaniu na zawartość alkoholu w organizmie.

Z wynikiem prawie 2 promili kobieta została pozostawiona do wytrzeźwienia. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzą policjanci z III Komisariatu Policji.

(SM Gliwice)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gliwicjus
gliwicjus
9 lat temu

Zmęczenie wiosenne… Jak widać, żłobki potrzebne są nie tylko dla dzieci.

gliwiczanka
gliwiczanka
9 lat temu

No jakoś mnie to nie dziwi. Bł. Czesława to wyjątkowa dzielnica, nie pierwszy taki przypadek i prawdopodobnie nie ostatni.

urywaczgwintów
urywaczgwintów
9 lat temu

Przecież 7 letnie dziecko może samo poruszać się po ulicy, np. aby udać się do szkoły i na plac zabaw chyba też, wiec jakie to ma znaczenie czy matka była nietrzeźwa? A teraz PO reformie szkolnictwa to chyba trzeba być konsekwentnym i niech państwo osłowie z sejmu przerobią kodeksy i 6 letnie dzieci będą mogły same poruszać się po ulicach. Coś mi się zdaje, że matce mogą skoczyć i może dlatego przewieziono ją tylko do izby wytrzeźwień a nie do policyjnego aresztu jako podejrzaną o popełnienie przestępstwa.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI