r e k l a m a


Parkują na trawniku. „Przerost kasy nad rozumem?”

spot_img
r e k l a m a

– Na skwerze przed szkołą ETE przy ul. Franciszkańskiej kierowcy parkują na trawniku

– informuje nasz Czytelnik pan Mariusz. – Przerost kasy nad rozumem? Lenistwo? 150 metrów dalej, po lewej stronie drogi, wolnych było 10 miejsc parkingowych, no ale trzeba przejść kilka metrów – mówi. – Pewnie gdybym zaparkował na ich podjazdach lub na parkingu pod ich blokami znalazłbym mandat czy upomnienie – dodaje zbulwersowany Czytelnik. Sprawą zainteresowaliśmy gliwicką Straż Miejską. Jej rzecznik, Marcin Kuczkowski, informuje, że w tym roku było tylko jedno zgłoszenie dotyczące parkowania w tym miejscu. – Dwie osoby zostały pouczone – mówi.

Straż Miejska zapewnia, że teraz dzielnicowi będą bacznie obserwować to miejsce, a kierowcy, którzy będą niszczyć zieleń zostaną ukarani.

parking-ete-d

(fot. Mariusz)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
skandalista
skandalista
10 lat temu

jak czytam o takich spoleczniakach co dzwonia co chwile na straz bo zycia osobistego nie maja i samochodu tez zreszta nie bo woleli walic wino pod sklepami w tym czasie kiedy uczciwi ludzie pracowali to mi sie chce po prostu zygac tecza 😀

społecznik co dzwoni
społecznik co dzwoni
10 lat temu
Reply to  skandalista

Ja dzwonie jak mi coś nie pasuje , alkoholu nie spożywam pod żadną postacią ,mam samochód,skuter,rolki .A jednak na trawniku nie parkuje nawet na chwilę .Chyba że odpoczywam po dłuższym spacerze .Ale skoro was to przerasta .!!!!!?

polonista
polonista
10 lat temu
Reply to  skandalista

… pisze się „rzygać” – jeśli o tym samym myślimy … a może lepiej „puścic pawia” jak sie nie umie pisać … bezpieczniej trochę …

alf
alf
10 lat temu
Reply to  skandalista

…nie maja samochodu…lol…a co ma piernik do wiatraka?Trawnik jest trawnik…Panie analfabeto….

b
b
10 lat temu

bogacze z tego słyną że uważają że wszystko im wolno. dostaną po 100 mandatu i sie oduczą

PracownikStrefy
PracownikStrefy
10 lat temu

Jeszcze gorzej jest na ul. Guttenberga gdzie pracownicy NGK parkują, zawracają, zatrzymują się – jak im się żywnie podoba pomimo tego że mają potężny parking przy zakładzie. Wstyd że dyrekcja zakładu nie umie się tym zająć.

aborygen
aborygen
10 lat temu

Jeśli chodzi o ulicę Gutenberga to całkowita racja. Mało tego że parkują na trawniku ale jak się zrobiła glina z trawy i doły to zaczęli parkować na drodze rowerowej która jest obok. Jest tak od kilku lat ale straż miejska ma to gdzieś, a starczyło by przyjechać w tygodniu przed 14:00 i po 14:00 a kasy z mandatów by przybyło.

K
K
10 lat temu

Niestety, coraz częściej obserwuję takie postępowanie. I dotyczy się to nie tylko tego miejsca. Pod szkołą, przedszkolem, sklepem…. Jeden z drugim musi podjechać pod samo wejście, jakby się dało to na schody też by wjechał…. Nie ważne że kawałek dalej będą wolne miejsca, albo nawet cały parking. Korona z głowy spadnie, jeśli będą musieli przejść 5 kroków więcej.

dolczegusto
dolczegusto
10 lat temu

ja zawsze dzwonie na straż miejską jak widzę barana który tak zaparkował gdzieś

Piotr
Piotr
10 lat temu

Warszawska – Basen.
Masakra! Trawnik (to co z niego zostało) to ulubione miejsce, blizej wejścia. Droga między skrzyżowaniem a wejściem do basenu. Nie można przejechać, wyjechać itd. Za basenem jest parking, płatny strzeżony ale lepiej darmowa trawa. A straż miejska? Nie widzi problemu…

hehehe
hehehe
10 lat temu

naklejajcie karnego kut*** to się oduczą

urywaczgwintów
urywaczgwintów
10 lat temu

Sratata wielki trawnik za chwilę całego zryją i wybudują tu DTŚ, więc ludzie korzystają i parkują do puki się da, cała wasza para w gwizdek. Co może o tym nie w wiecie ? Straż Miejska też nie wie,że tu będzie DTŚ ? Taki trawnik w tym miejscu nie ma sensu służy tylko psom do srania. Wzdłuż ulic gdzie się tylko da powinny być miejsca parkingowe z symboliczną trawką w koło dla malkontentów,osłonięte dużymi drzewami,które dają cień samochodom i wyprodukują dużo więcej tlenu od rachitycznego trawnika,

P.
P.
10 lat temu

Przy ul. Lotników jadąc w stronę lotniska po lewej stronie budynek troszkę cofnięty od drogi cały czas bezczelnie parkuje dwóch mieszkańców jeden samochód dostawczy niszcząc trawnik jaki lokatorzy mają przed samymi oknami i powodując jedno wielkie błoto w dni deszczowe oraz kopcąc bezpośrednio mieszkańcom do okna, zwracając uwagę dowiedziałem się że Pan lokator ma specjalne przyzwolenie z Straży Miejskiej.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI