spot_img

Pili piwo, dostali mandaty. Każdy z nich zapłaci po 500 zł

Codziennie policjanci otrzymują anonimowe informacje o podejrzeniu łamania obostrzeń związanych z koronawirusem.

Część interwencji wynika ze spostrzeżeń własnych funkcjonariuszy. Wczoraj na przykład, ok. godz. 17.30, policyjny patrol wjechał na podwórko przy ul. Błogosławionego Czesława w Gliwicach i spostrzegł… grupę trzech młodych mężczyzn pijących wspólnie alkohol.

– W myśl zasady „zero tolerancji” towarzyskim sąsiadom wręczono mandaty – każdemu po 500 zł – relacjonują policjanci.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI