r e k l a m a

spot_imgspot_img

Piłkarze Piasta malowali bombki. Możesz je kupić

W ubiegłym tygodniu, w ramach współpracy Piasta Gliwice i Stowarzyszenia „Cała Naprzód”, piłkarze malowali bombki choinkowe, które zostaną przeznaczone na aukcje charytatywne.

To wspólna inicjatywa klubu i stowarzyszenia. Piast korzysta pomocy Stowarzyszenia również przy okazji meczów Piasta na własnym stadionie. Wolontariusze malują wtedy twarze kibicom przybyłym na stadion przy Okrzei. Piast natomiast często przekazuje gliwickiej organizacji różne pamiątki, które następnie są licytowane a dochód z aukcji zaslila konto jej niepełnosprawnych podopiecznych.

Nie inaczej będzie tym razem. Bombki choinkowe, które ozdabiał Tomasz Podgórski z kolegami z zespołu, będą przedmiotem licytacji a pieniądze wspomogą gliwickie domy dziecka – wyjaśnia Tomasz Rudzinski, członek CN i koordynator akcji.

Kapitan „Niebiesko-czerwonych” z zaangażowaniem podszedł do malowania bombek. – Zawsze lubiłem w szkole takie przedmioty jak plastyka, technika i odnalazłem się w tym doskonale. Szkoda tylko, że mieliśmy mało czasu na to, gdyż jechaliśmy zaraz na zgrupowanie. Mam jednak nadzieję, że mimo to bombki wyszły nie najgorzej – mówi „Podgór”.

Nam nie pozostaje zatem nic, jak tylko zaprosić wszystkich kibiców Piasta do licytowania. Możecie zdobyć niezapomnianą ozdobę na choinkę i przede wszystkim pomóc potrzebującym.

Linki do aukcji

Bombka Tomasza Podgórskiego
Bombka Artisa Lazdinsa
Bombka Bartosza Szeligi
Bombka Collinsa Johna
Bombka Dariusza Treli
Bombka Jakuba Szmatuły
Bombka Jakuba Szumskiego
Bombka Jarosława Piewko
Bombka Łukasza Krzyckiego
Bombka Mariusza Zganiacza
Bombka Mateusza Matrasa
Bombka Rabioli
Bombka Radosława Murawskiego
Bombka Tomasa Docekala
Bombka Wojciecha Kędziory

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
m
m
10 lat temu

te bombki nie sa za ladne. Uwazam ze pomysl przezroczystej bombki nie jest za dobry, zapewne wybrana technika malowania nie jest prosta natomiast efekt finalny mogl być lepszy. W kazdym razie sama inicjatywa swietna.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI