Pisałeś pracę dyplomową o Gliwicach? Możesz dostać nagrodę

W latach 2004 – 2014 obroniłeś pracę, w której poruszyłeś temat związany z Gliwicami? Masz szansę na nagrodę prezydenta miasta.

Niedawno ogłoszono X edycję konkursu na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską dotyczącą miasta Gliwice.

Prace należy zgłosić do konkursu, dostarczając jeden egzemplarz pracy w wersji papierowej i jeden egzemplarz pracy na płycie CD wraz z wnioskiem. Prawo do zgłaszania prac licencjackich, magisterskich i doktorskich mają władze uczelni lub wydziału (rektor, dziekani wydziałów, rady wydziałów) posiadające prawo do nadawania tytułu licencjata, magistra lub doktora. Prace mogą składać również ich autorzy po uzyskaniu rekomendacji władz uczelni, wydziału lub placówek badawczych.

Co bardzo ważne prace konkursowe należy składać do 3 października w zaklejonych kopertach opatrzonych napisem „KONKURS DLA LICENCJATÓW/MAGISTRÓW/ DOKTORÓW 2014” w sekretariacie Wydziału Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

Rozpatrzeniem złożonych prac zajmie się komisja konkursowa powołana przez prezydenta Gliwic. Na wniosek przewodniczącego komisji konkursowej mogą zostać powołani eksperci nie będący członkami komisji.
W skład komisji konkursowej wejdą: czterej przedstawiciele Prezydenta Miasta Gliwice, radny Rady Miasta Gliwice, przedstawiciel Politechniki Śląskiej oraz przedstawiciel Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości.

Komisja konkursowa przedstawi Prezydentowi Miasta kandydatów do nagród w konkursie do 28 listopada. Ostateczną decyzję w sprawie przyznania nagród podejmie Prezydent Miasta.

Nagrody są zarówno rzeczowe, jak i finansowe. Rozstrzygnięcie konkursu i podanie wyników do publicznej wiadomości nastąpi do 5 grudnia.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Saint-Simon
Saint-Simon
8 lat temu

Myślicie, że praca pt. „Ruchy miejskie a zarządzanie przestrzenią miejską na
przykładzie Stowarzyszenie „Gliwiczanie dla Gliwic”” ma jakieś szanse? 😉
Starałem się być obiektywny…

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI