r e k l a m a
spot_imgspot_img

Place zabaw z nowymi urządzeniami? Jest jeden warunek

Ruszyła ósma edycja konkursu „Gliwickie Place Zabaw”. Spółdzielnie mieszkaniowe oraz wspólnoty mają szanse na otrzymanie urządzeń zabawowych lub wyposażenia siłowni zewnętrznych. Wnioski należy składać do 19 maja 2017 r.

Miejski Zarząd Usług Komunalnych ogłasza konkurs „Gliwice Place Zabaw VIII”. Kolejna edycja kierowana do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, na terenach których znajdują się place zabaw lub siłownie zewnętrzne (nie będące w zarządzie Miasta Gliwice).

Celem konkursu jest promowanie aktywności fizycznej dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez doposażenie istniejących placów zabaw lub siłowni. Walka o nagrody ma także zmobilizować wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe do dbania o estetykę, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność terenów.

Podczas poprzednich siedmiu edycji Miasto przekazało ponad 90 urządzeń o wartości ponad 340tys. zł.
Zasady konkursu są bardzo proste. Jedna wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa może złożyć dwa wnioski pod warunkiem, że jeden będzie dotyczył siłowni, drugi – placu zabaw. Żeby otrzymać nagrodę, uczestnik musi wykonać jedno z dwóch zadań konkursowych:
– zmodernizować dwa stare urządzenia
– zakupić co najmniej jedno nowe urządzenie.

Termin składania dokumentów mija 19 maja. Więcej szczegółów można odnaleźć w regulaminie konkursu.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mama
mama
6 lat temu

Gdzie sa hustawki?
Na kopernika nie ma hustawek dla starszych dzieci. Sa ale dla maluchow i chyba ze 3 pojedyncze na cale osiedle. A co hustawkami dla 8,9 i starszych dzieci? A gdzie przynajmniej jedna hustawka ala fotel dla niepelnosprawnego dziecka? One tez lubia sie hustac a nie moga.

Mama
Mama
6 lat temu

Robią konkurs i maja na to pieniądze a na plac zabaw (choc trudno go tak nazwać) na Koperniku przy Gwiazdy Polarnej nie maja pieniędzy. Wszędzie kałuże, woda w piaskownicy psełdo urządenia ustawione bez planu. Po telefonie do zarządcy MZUK usłyszalam że tak musi zostać. Dzieci nie chca sie tu bawic.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI